fbpx

Stavebný pozemok s pripojením na IS, Vyšná Hutka, Košice-okolie

Vyšná Hutka
Mgr. Dávid Čelovský
Mgr. Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný pozemok v lukratívnej lokalite Vyšná Hutka ,Košice – Okolie, katastrálneho územia Vyšná Hutka.

Predmetný pozemok má výmeru 605 m2 . Nachádza sa na začiatku obce Vyšná Hutka v pokojnej uličke s neopakovateľnou atmosférou v spojení s riekou Torysa a preto ponúka dokonalý útek pred mestským ruchom len pár kilometrov od Košíc. Vynikajúce dopravné spojenie, vďaka budúcej diaľnici. Pozemok disponuje výnimočným výhľadom a zároveň je dokonalo slnečný.

Inžinierske siete: Elektrina ,Voda – obecný vodovod, studňa, Odpad – s možnosťou realizovať žumpu a Internet.

Cena pozemku predstavuje 84.990€ Cena zahŕňa kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti, vrátane právneho servisu spojeného s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou a realitnou kanceláriou RELCOM, čiže celý proces bude plynulý a bez starostí.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 796 732 – Mgr. Dávid Čelovský, RELCOM – Licencovaná realitná kancelária NARKS

Cena
84 990 €
Typ ponuky
predaj
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Prístupová cesta
asfaltová cesta
Menu