fbpx

Penzión a Polyfunkčný objekt NA PREDAJ – Hlohovec

Hlohovec, Hlohová
Celková plocha 1137m2
Ing. Sandra Šefčiková
Ing. Sandra Šefčiková

Realitný maklér - Pieštany

kontaktujte makléra

Neštandardná nehnuteľnosť určená predovšetkým na podnikateľské účely v centre Hlohovca.

Realitná kancelária Relcom v zastúpení Ing. Sandry Šefčikovej Vám exkluzívne ponúka na predaj polyfunkčný objekt a penzión v samom srdci Hlohovca.

Odkaz na VIDEO: https://youtube.com/watch?v=zlTGP-mmlNc&t=6s

POPIS
Polyfunkčná budova, ktorej dominantou je pekáreň s dlhoročnou tradíciou sa nachádza na veľmi strategickom mieste – pri vstupe do mesta Hlohovec z diaľničného výjazdu a zároveň v dotyku s pešou zónou. Ide o dvojpodlažný objekt, pričom prízemie slúži ako priestory obchodných prevádzok so zázemím a v podkroví sa nachádza priestranný 5 izbový byt, ktorý bol dobudovaný v roku 2004. Pekáreň bola vybudovaná už v roku 1920 a dodnes si udržuje svoju klientelu. K prevádzke pekárne prislúchajú priestranné výrobné a skladové priestory so zázemím.
Ďalšie 2 priestory na prízemí sú momentálne určené na prenájom pre prevádzkovateľov podnikov menších obchodov. Zozadu tejto budovy sa nachádza otvorený dvor, ktorý sa využíva predovšetkým na zásobovanie pekárne. Je tu taktiež priestor na zaparkovanie osobných áut a vchod do kancelárskych priestorov.
V dotyku s polyfunkčnou budovou sa nachádza penzión. Bol vybudovaný v roku 2009 a ide o trojpodlažný objekt poskytujúci priestory vhodné na prenájom rôznych prevádzok na prízemí, a 19 izieb na krátkodobé ubytovanie na poschodí a podkroví.
Celý komplex je vykurovaný na plyn. K objektu vedie spevnená komunikácia s možnosťou napojenia na rozvod vody, kanalizácie, elektriny aj plynu.

LOKALITA
Polohu týchto dvoch stavieb je veľmi dobrá a strategická z pohľadu záujemcov, ktorý majú podnikateľské zámery. Penzión s polyfunkciou sa nachádza v okresnom meste v blízkosti Trnavy, Piešťan, Nitry, Topolčian či Galanty. Ďalej má Hlohovec aj výbornú dopravnú polohu. Prechádza ním diaľnica D1 a železničný ťah Bratislava – Žilina – Košice. Mesto ponúka dostatok pracovných možností a má dobrú občiansku vybavenosť. V okolí sa nachádzajú rodinné domy aj menšie bytovky. Objekt na Hlohovej ulici je tiež veľmi jednoducho prístupný z pešej zóny.
V pešej dostupnosti do pár minút od objektu sa nachádza Prima banka a ČSOB banka, bankomaty Tatra banka, Prima banka, Unicredit Bank, VÚB aj Slovenská sporiteľňa. Nakoľko je budova v centre mesta, je obklopená množstvom kaviarní a reštaurácií, ako Ikigai sushi, Keltský dvor, Róbert Struk, Hugo caffe, a i.

Ak hľadáte miesto na rozvoj podnikania, táto ponuka určite stojí za zváženie.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať – Ing. Sandra Šefčiková – Realitná maklérka kancelárie RELCOM

Cena
Cena v RK
Typ ponuky
predaj
Novostavba
nie
Vlastníctvo
firemné
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
čiastočne prerobený
Zateplený objekt
áno
Výťah
nie
Garáž
nie
Plyn
áno
Vykurovanie
vlastné - plyn
Krb
nie
Zariadenie
zariadený
Parkovanie
vonkajšie
Kanalizácia
áno
Inžinierske siete
áno
Voda
verejný vodovod
Pivnica
nie ( 0.00m2 )
Prístupová cesta
asfaltová cesta
Menu