fbpx

NA PRENÁJOM Nadštandardný Rodinný dom, Košice – JUH, Ul. Rázusova

Košice - mestská časť Juh, Rázusova
Celková plocha 420m2
Úžitková plocha 380m2
Ing. Patricia Čelovská
Ing. Patricia Čelovská

Realitný maklér - Košice

kontaktujte makléra

b]Hľadáte na prenájom rodinný dom v širšom centre mesta ? Predstavujem Vám zaujímavú ponuku nadštandardného rodinného domu, ktorý je možno využiť aj pre podnikateľské účely. Lokalita, občianska vybavenosť a zariadenie domu robí z tejto ponuky neopakovateľnú.

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Ing. Patrícii Čelovskej Vám ponúka na prenájom rodinný dom o rozlohe 564 m2 s úžitkovou rozlohou 385 m2.

Odkaz na video:

DISPOZÍCIA
Trojpodlažný rodinný dom ponúka komfortný priestor pre viacčlennú rodinu alebo sídlo firmy. Vstupom do domu sa dostaneme do predsiene, kúpeľne, kuchyne, pracovne a priestrannej obývačky s krbom, ktorá je prepojená s terasou a výstupom na záhradu. Na druhom poschodí rodinného domu sa nachádza nočná časť domu, ktorá je tvorená 3 spálňami a kúpeľňou. Na treťom nadzemnom podlaží sa nachádza samostatná izba s terasou o rozlohe 30 m2 a vlastným sociálnym zázemím. Samozrejmosťou je aj garáž z ktorej sa dostanete priamo do domu. Vnútorný bazén je svojho času nevyužívaný. V prípade záujmu nových nájomcov ponúkame možnosť o jeho obnovenie.

ŠTANDARDY DOMU
Rodinný dom je zabezpečený bezpečnostným systémom. Podlaha je tvorená drevenými bukovými parketami a keramickou dlažbou. Kuchynská linka je vybavená a súčasťou sú aj zabudované spotrebiče. Kúpeľňa disponuje sprchovacím kútom a voľne stojacou vaňou. Spálne budú vybavené podľa potrieb nájomcov a súčasťou je aj samostatný šatník. Garážová brána je elektrická. Momentálne prebieha rekonštrukcia v celom dome, nový nájomca môže využívať komfort a pohodlie domu ako prvý.

LOKALITA
Celkovo je lokalita Rázusovej ulice veľmi obľúbená, keďže pešia dostupnosť do centra je do 10 min. V blízkosti sa nachádza: Biznis centrum na Štúrovej ulici BC1, BC2 a BC3. Krajský a okresnýn súd, úrad práce.
Električky č.: 2, 4, 6, 7.
Autobusy č.: 10, 11, 20L, 21, 23, 25, 32, 52, 56, 71, 72.
Potraviny, Fajne Potraviny Cassovar, Kaufland OC Cassovia, Milk agro.
Reštaurácie v blízkosti: Koshi Sushi, Stará Sýpka, U troch ruží, Le Colonial.
Kaviareň: Kaviareň Club K2, Bostonia Brunch and Lunch, CUBE CAFE.
Služby: Klinika laserovej medicíny, estetickej a plastickej chirurgie : dermaklinik.sk, Klinika estetickej medicíny : envyclinic.sk, Family Gym Cassovar, VÚB Banka, Slovenská Sporitelňa.

CENA
Rodinný dom sa v uvedenom štandarde prenajíma vrátane sprostredkovateľskej provízie RK.Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, nájomných zmlúv, preberacieho protokolu a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 914 253 635 – Ing. Patrícia Čelovská, Realitná kancelária RELCOM.

Cena
Cena v RK
Typ ponuky
prenájom
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
úplne prerobený
Strecha
po rekonštrukcii
Balkón
áno
Terasa
áno
Kúpeľňa
áno
Garáž
áno
Klimatizácia
áno
Káblová televízia
áno
Vykurovanie
vlastné
Internet
lokálny poskytovateľ
Krb
áno
Zariadenie
zariadený
Parkovanie
vlastné vyhradené
Inžinierske siete
áno
Odvoz odpadu
áno
Pivnica
áno ( 0.00m2 )
Menu