fbpx

4-IZBOVÝ BYT,KOŠICE-OKOLIE,OBEC-ČAKANOVCE

Čakanovce, Čakanovce
Celková plocha 101.01m2
Úžitková plocha 95m2
Jana Jaššová

kontaktujte makléra

Hľadáte svoje vysnívané bývanie v naozaj priestrannom 4 – izbovom byte, v tichej lokalite,v náručí prírody, nie tak veľmi vzdialeného od Košíc? Potom je táto ponuka bytu určená práve pre Vás!

Realitná kancelária RELCOM Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj 4- izbový byt o celkovej výmere 101,01m2 v lone prírody, vzdialený iba 22 km od Košíc, v idylickej prírodnej lokalite obce Čakanovce, ktorá je obklopená lesmi, zabezpečujúca pokojné a harmonické bývanie.

DISPOZÍCIA, VÝMERA A TECHNICKÉ PARAMETRE

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou : nové plastové okná, radiátory, plávajúce podlahy, bezpečnostné dvere.

Dispozícia bytu zahŕňa priestrannú vstupnú halu, ktorá zasahuje do samostatnej toalety a kúpeľne. Z chodby ďalej vstúpite do obývacej izby, ktorá je skvelým miestom pre relax a spoločenské aktivity. Obývacia izba je centrálnym bodom bytu s priamym vstupom do spálne, detskej izby, pracovne a kuchyne. Súčasťou bytu je aj príjemná lodžia, ktorá poskytuje krásny výhľad do okolia.

Poschodie: 1/2

Pivnica: 6 m2

Spoločné priestory: kočikáreň, sušiareň, záhradka pred bytovým domom

Mesačné náklady na bývanie sa pohybujú iba okolo 117,- €, čo je veľmi výhodné vzhľadom na komfort a ponúkanú lokalitu.

Bytový dom nedávno prešiel rekonštrukciou strechy a plánuje sa kompletná rekonštrukcia, ktorá bude mať pozitívny vplyv na celkový vzhľad a hodnotu nehnuteľnosti. Byt
ponúka možnosť ďalších úprav podľa osobných preferencií nového majiteľa.

LINK NA PONUKU S VIDEOOBHLIADKOU: https://www.youtube.com/watch?v=lQpbtgmBU3I

LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Čakanovce sú obcou s výbornou občianskou vybavenosťou – v obci nájdete školu, škôlku, obchod COOP Jednota, kostol, Obecný úrad a dobre fungujúce spoje verejnej dopravy.

V susednej obci Bidovce vo vzdialenosti 4 km, sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, vrátane zdravotného strediska, zubnej starostlivosti, lekárne, knižnice,polície, reštaurácie a autoservisu.

Napojenie na diaľnicu zabezpečuje rýchlu dostupnosť do väčších miest.

Obec je obklopená lesmi a prírodou a ponúka množstvo aktivít pre voľný čas a relax. Či už ste vášnivý turista, cyklista alebo hľadáte pokoj a pohodu pre rodinné bývanie, toto miesto vás určite zaujme.
CENA

Cena tohoto 4 izbového bytu je 104.990,- EUR. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou. Najvýhodnejšie financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov.

Tento byt je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú pokojné a pohodlné bývanie v krásnom a prírodnom prostredí, ale zároveň chcú mať rýchly prístup k moderným službám.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle : +421 903 435 644 – Jana Jaššová, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

Cena
104 990 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
čiastočne prerobený
Zateplený objekt
áno
Lódžia
áno
Kúpeľňa
áno
Káblová televízia
áno
Vykurovanie
vlastné
Internet
lokálny poskytovateľ
Postavené z
tehla
Parkovanie
áno
Odvoz odpadu
áno
Pivnica
áno ( 0.00m2 )
Menu