fbpx

Záhradný pozemok, Košice – Sever, časť Čermeľské prielohy

Košice - mestská časť Sever, Čermeľské prielohy
Mgr. Dávid Čelovský
Mgr. Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Mgr. Dávida Čelovského Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v lukratívnej lokalite Košice -Sever, katastrálneho územia Čermeľ, časť Čermeľské prielohy.

Predmetný pozemok má výmeru 531 m2 + podiel na prístupovej ceste. Nachádza sa v koncovej časti záhradkárskej osady Čermeľské prielohy, a preto ponúka dokonalý útek pred mestským ruchom len pár kilometrov o centra mesta. Pozemok disponuje výnimočným výhľadom na okolité lesy a zároveň je dokonalo slnečný. Prístupová cesta je v záverečnej časti lesná no bezproblémov priechodná osobným automobilom. Na okolitých pozemkoch sa nachádzajú celoročne obývateľné nehnuteľnosti, preto pre budúceho majiteľa ponúka viaceré možnosti využitia či už ako záhradka, víkendová chata prípadne celoročne obývateľná nehnuteľnosť. Zastavanost pozemku je možná na 10%.

Rozmer:

Šírka: 20m
Dĺžka: 27m

Inžinierske siete:

Elektrina – Na hranici
Voda – s možnostou realizovať studňu
Odpad – s možnostou realizovať žumpu

Cena pozemku predstavuje 47.000€ Cena zahŕňa kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti, vrátane právneho servisu spojeného s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou a realitnou kanceláriou RELCOM, čiže celý proces bude plynulý a bez starostí.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 796 732 – Mgr. Dávid Čelovský, RELCOM – Licencovaná realitná kancelária NARKS

Cena
47 000 €
Typ ponuky
predaj
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
El. napätie
230V
Menu