fbpx

Stavebný Pozemok s pripojením na IS, Vajkovce, Košice-okolie

Vajkovce, Vajkovce
Celková plocha 653m2
Mgr. Adam Kovács
Mgr. Adam Kovács

Realitný maklér - Košice

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Mgr. Adama Kovácsa Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v lukratívnej lokalite Vajkovce ,Košice – Okolie, katastrálneho územia Košice – okolie.

Predmetný pozemok má výmeru 653 m2 . Nachádza sa v koncovej časti obce Vajkovce pri lese, a preto ponúka dokonalý útek pred mestským ruchom len pár kilometrov od Košíc. Vynikajúce dopravné spojenie, vďaka diaľnici ste v Košiciach za 10minút. Pozemok disponuje výnimočným výhľadom na okolité lesy a zároveň je dokonalo slnečný. V cene je zahrnutá výstavba asfaltovej prístupovej cesty, prechodná cesta je bezproblémovo prejazdná osobným automobilom aj v súčasnosti.

Inžinierske siete: Elektrina ,Voda – s možnostou realizovať studňu, Odpad – s možnostou realizovať žumpu a Internet.

Cena pozemku predstavuje 129 990€ Cena zahŕňa kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti, vrátane právneho servisu spojeného s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou a realitnou kanceláriou RELCOM, čiže celý proces bude plynulý a bez starostí.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 904 333 405 – Mgr. Adam Kovács, RELCOM – Licencovaná realitná kancelária NARKS

Cena
129 990 €
Typ ponuky
predaj
Exkluzivita
exkluzívne
Inžinierske siete
áno
Menu