fbpx

STAVEBNÝ POZEMOK NA GOLFOVOM IHRISKU, MALÝ SLAVKOV

Malý Slavkov, Golfová
Mgr. Dávid Čelovský
Mgr. Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM v exkluzívnom zastúpení Vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 531 m2 v lokalite novej zástavby rodinných domov v obci Malý Slávkov priamo na golfovom ihrisku na ul. Golfová.

ODKAZ NA VIDEO: https://youtube.com/watch?v=BUp8mY4tsCQ

Predmetný pozemok má výmeru 531 m2 a prístupovú cestu asfaltovú. Nachádza sa vo veľmi vyhľadávanej časti obce Malý Slavkov priamo na golfovom ihrisku Royal Valley a preto ponúka dokonalý útek pred mestským ruchom. Pozemok disponuje výnimočným výhľadom na Tatry a zároveň je dokonalo slnečný.

V cene je zahrnutý pozemok, kompletná projektová dokumentácia priamo k tomuto pozemku + právoplatné stavebné povolenie, to znamená, že budúci majiteľ môže začať stavať ihned po kúpe pozemku. Cena je uvedená s DPH s možnosťou odpočtu.

Rozmer:

Šírka: 22m
Dĺžka: 27m (Najdlhšia časť)

Inžinierske siete

ELI

Kanalizácia

Voda

CENA
Pozemok sa predáva za cenu 78.250€ + DPH ( Cena s DPH – 93.900€ ) vrátane sprostredkovateľskej provízie RK. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 796 732 – Mgr. Dávid Čelovský, Licencovaná Realitná kancelária RELCOM.

Cena
78 250 €
Typ ponuky
predaj
Vlastníctvo
firemné
Exkluzivita
exkluzívne
El. napätie
230/400V
Plyn
nie
Kanalizácia
áno
Voda
verejný vodovod
Prístupová cesta
asfaltová cesta
Menu