fbpx

Rodinný dom na predaj, Trebatice

Trebatice
Celková plocha 833m2
Ing. Sandra Šefčiková
Ing. Sandra Šefčiková

Realitný maklér - Pieštany

kontaktujte makléra

Realitná kancelária Relcom v zastúpení Sandry Šefčikovej Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Trebatice na Hlavnej ulici.

Máte vzťah k starším stavbám, ktoré dýchajú atmosférou alebo rozmýšľate nad kúpou rodinného domu, chaty či víkendového sídla, ktoré si chcete dokončiť a zariadiť podľa vlastných predstáv? Táto ponuka je potom určená práve pre Vás!

Výmera pozemku: 833 m2
Šírka: 16m
Dĺžka: 54m
Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia
Prístupová cesta: asfaltová

Dom pozostáva z piatich miestností a haly, ktorá sa dá využiť ako obytná ale aj ako garáž alebo napríklad letná kuchyňa s obývačkou. Dve miestnosti s oknami smerujúcimi do ulice boli využívané ako spálne a plynule sa z nich dá prejsť do dlhej obývačky spojenej s kuchyňou, z ktorej vedú pôvodné drevené dvere do prednej záhrady. Ďalej nasledujú ďalšie dve miestnosti, pričom každá z nich má taktiež dvere smerujúce do záhrady. Rekonštrukcia sa začala v roku 2016 a zahŕňala vybratie starej podlahy do poslednej vrstvy, natiahnutie kari siete, nový betón, doplnenie nosných stĺpov.

Dom sa nachádza na Hlavnej ulici na strategickom mieste vedľa Kostola sv. Štefana Uhorského, Slovenskej pošty a Obecného úradu. V pešej dostupnosti je aj futbalový štadión, či detské ihrisko Areál zdravia. Obec Trebatice sa nachádza iba 7 km Piešťan a 4 km od Vrbového.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Základná škola Trebatice – Hlavná 239/87
Materská škola – Štúrova 197/53
Potraviny COOP Jednota – Hlavná 254
Obecný úrad – Hlavná 247/107
Slovenská Pošta – Hlavná 240
Reštaurácia na Lúke – Piešťanská 187

CENA
Rodinný dom sa predáva v hodnote 88.599€, vrátane sprostredkovateľskej provízie RK. Zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, Ing. Sandra Šefčiková, realitná kancelária RELCOM.

Cena
90 000 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
čiastočne prerobený
Zateplený objekt
áno
Strecha
pôvodná
Balkón
nie
Lódžia
nie
Kúpeľňa
nie
Plyn
áno
Zariadenie
nezariadený
Postavené z
tehla
Kanalizácia
áno
Inžinierske siete
áno
Odvoz odpadu
áno
Voda
studňa a vodovod
Pivnica
nie ( 0.00m2 )
Predzáhradka
nie ( 0.00m2 )
Prístupová cesta
asfaltová cesta
Menu