fbpx

Rodinný dom, Košice – okolie, Sady nad Torysou – Byster

Sady nad Torysou, Byster
Celková plocha 522m2
Mgr. Dávid Čelovský
Mgr. Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Hľadáte poschodový dom v tichom prostredí vhodný pre väčšiu rodinu? Táto ponuka je určená práve pre Vás! Rodinný dom má vďaka skvelej dispozícii až tri plne využitelné podlažia.

Realitná kancelária RELCOM Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom v obci Sady nad Torysou v časti Byster. Dom sa nachádza v slepej uličke, kde zbytočný pohyb áut nenájdete. Postavený je na pozemku s rozlohou 522 m2. Vhodné pre rodinu s deťmi alebo viacgeneračné bývanie.

Dom bol postavený v roku 1984 a je to samostatne stojaci podpivničený dom s dvoma obytnými podlažiami. Zastavaná plocha jedného podlažia je 99 m2. Dom je postavený z tehál. Strecha je sedlová – eternit, okná sú drevené pôvodné. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom.

Výmera pozemku: 522 m2 – na ktorom sú vysadené okrasné stromy a kríky a sučasťou záhrady je aj priestranný altánok
Šírka: 19 m
Dĺžka: 33 m
Inžinierske siete: obecný vodovod, elektrina, plyn, studňa, žumpa
Prístupová cesta: asfaltová cesta

DISPOZÍCIA

1. poschodie – Hlavnou miestnosťou je priestranná obývacia izba s krbom. Vstupom do chodby sa presunieme do kúpeľňe s vaňou a samostatným wc. Na poschodí sa nachádza taktiež, kuchyňa s jedálenským stolom a samostatný kumbál.

2. poschodie – Tu nájdeme 4 samostatné spálne a kúpeľňu spojenú s wc.

Pivnica – Pivničné priestory sú rozdelené do 6 miestnosti z toho jedna je vhodná ako vnútorná garáž. Sú rozdelené na obytnú miestnosť, kuchyňu, kúpeľňu, kotolňu, sklad a garáž.

V roku 2017 bola v dome rekonštrukcia oboch kúpelní a WC. Dom je užívania schopný a do tohto času bol obývaný.

LOKALITA

Obed Sady nad Torysou časť Byster je vzdialená k Auparku 6,5 km. V obci sa nachádza škôlka, základná škola, potraviny, futbalové ihrisko, detské ihrisko, autoservis, stavebniny a iné služby potrebné pre pohodlné bývanie. V obci tiež nájdete zdravotné stredisko – lekár pre deti, lekár pre dospelých, stomatológ a lekáreň. Obec má výborné spojenie s Košicami prostredníctvom prímestskej autobusovej dopravy SAD.

CENA

Cena rodinného domu v RK. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 914 253 635 – Ing. Patrícia Čelovská, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

Cena
Cena v RK
Typ ponuky
predaj
Novostavba
nie
Stav
čiastočne prerobený
Strecha
pôvodná
Garáž
áno
El. napätie
230/400V
Plyn
áno
Vykurovanie
vlastné - plyn
Krb
áno
Zariadenie
čiastočne
Postavené z
tehla
Kanalizácia
žumpa
Odvoz odpadu
áno
Voda
studňa a vodovod
Pivnica
áno ( 0.00m2 )
Prístupová cesta
asfaltová cesta
Menu