fbpx

Reprezentatívna kancelária ,Košice-Staré mesto ,Masarykova 21

Košice - mestská časť Staré Mesto, Masarykova
Celková plocha 30m2
Úžitková plocha 30m2
Mgr. Dávid Čelovský
Mgr. Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Mgr. Dávida Čelovského Vám ponúka na prenájom reprezentatívnu kanceláriu na ul. Masarykova 21 – Košice Staré mesto o výmere 30m2.

Kancelársky priestor o výmere cca 30 m2 sa nachádza na 1 nadzemnom podlaží meštianskeho domu a pozostáva z otvoreného pracovného priestoru – open space, kuchynskej časti a WC. Kancelársky priestor je dokončený vo vysokom štadarde – kvalitná laminátová podlaha, nové stierky, maľba, plastové okná.

Moderné technológie, prémiové materiály a príjemné prostredie meštianskeho domu s vlastnou záhradou ponúkaju vysoký štandard komerčných priestorov a tým vytvárajú ideálne prostredie pre Vaše podnikanie. Budova je pripojená na PCO Policajného zboru a kamerový systém. Nájomcovia majú k dispozícií možnosť prenájmu zasadacej miestnosti pre cca 20 osob.

Celkovo je lokalita Masarykovej ulice veľmi frekventovaná s bezproblémovým parkovaním ktoré spadá pod Zónu 3 a pešou dostupnosťou od úplného historického centra mesta.

Cena : 380.- eur/mesiac vrátane DPH a energií.

K dispozícii ihneď.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel. čísle + 421 903 796 732 – Dávid Čelovský – Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná realitná kancelária NARKS

Cena
380 €
Typ ponuky
prenájom
Vlastníctvo
firemné
Stav
úplne prerobený
Výťah
nie
Internet
lokálny poskytovateľ
Zariadenie
čiastočne
Parkovanie
verejné
Menu