fbpx

Rekreačná drevená chata pri lyžiarskom svahu

Nová Lehota, Nová Lehota
Úžitková plocha 74m2
Ing. Sandra Šefčiková
Ing. Sandra Šefčiková

Realitný maklér - Pieštany

kontaktujte makléra

Ak hľadáte príjemné miesto na aktívny či pasívny odpočinok v prírode, táto ponuka by Vás mohla zaujať.

Ing. Sandra Šefčiková z realitnej kancelárie Relcom Vám ponúka na predaj celoročne obývateľnú 3 podlažnú chatu v Novej Lehote pri lyžiarskom stredisku Bezovec.

POPIS
Drevená trojpodlažná chata je v pôvodnom stave s množstvom zachovalých prvkov. Je teda vhodná na menšie úpravy a ponechanie typického stavu drevenice alebo si ju môžete prispôsobiť a prerobiť podľa vlastných predstáv. Na prízemí je 1 obytná miestnosť, ktorá môže slúžiť ako spáľňa či obývačka s priamym prístupom na terasu. Na 1 poschodí je malá kuchynka so sporákom, kúpeľňa a obývačka s krbom a priestranným balkónom. Z tej vedie drevené schodisko do podkrovia, kde je vytvorená spacia časť pre 2-4 osoby. nej časti, kde je obývateľný priestor. Chata je v miernom svahu a teda má vstupy z prízemia aj 1. poschodia.
Vykurovanie je zabezpečené krbom.

Nehnuteľnosť je obklopená lesom a niekoľkými susednými chatkami. V okolí sa nachádza množstvo turistických chodníčkov a tiež lyžiarske svahy strediska Bezovec, takže letná aj zimná turistika je tu samozrejmosťou.

Cena za túto nehnuteľnosť je 51.000€, ktorá je konečná vrátane sprostredkovateľskej provízie. Zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0915 445 800 – Ing. Sandra Šefčiková – Realitná maklérka RELCOM

Cena
49 500 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Stav
pôvodný
Strecha
pôvodná
Kúpeľňa
sprchovací kút
Klimatizácia
nie
Vykurovanie
vlastné - pevné palivo
Internet
nie
Krb
áno
Zariadenie
čiastočne
Inžinierske siete
áno
Prístupová cesta
neupravená cesta
Menu