NA PRENÁJOM kancelárske priestory (36 m2), Dom KOSS, Piešťany

Piešťany, Nitrianska
Celková plocha 36m2
Úžitková plocha 36m2
Balkón 6.00m2
Ing. Sandra Šefčiková
Ing. Sandra Šefčiková

Realitný maklér - Pieštany

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Ing. Sandry Šefčikovej Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnom dome KOSS priamo oproti obchodnému centru Aupark.

Dvojkancelária o výmere 36 m2 sa nachádza na 3. zo šiestich poschodí v polyfunkčnom objekte s výťahom. Súčasťou dvoch samostatných priestorov je aj kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom a dlhý balkón smerujúci do ulice. Nájomníci okrem balkóna môžu využívať aj spoločnú terasu, ktorá smeruje do vnútorného dvora. Kanceláriu si môžete prenajať so zariadením alebo bez neho, podľa Vášho záujmu.

Dom KOSS sa nachádza v úplnom centre mesta na frekventovanej Nitrianskej ulici. Priamo oproti polyfunkčnému objektu je obchodné centrum Aupark, autobusová zastávka, v bezprostrednej blízkosti všetky finančné inštitúcie, približne 5 minút peši je vzdialená Slovenská pošta a 7 minút peši notár. Lokalita ponúka aj bohatú ponuku reštaurácií a kaviarní a priamo pod objektom sú menšie potraviny.

VIDEO
Pozrite si video prehliadku polyfunkčného domu skopírovaním tohto linku do Vášho prehliadača:

CENA
440€/mesiac vrátane energií

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes – Ing. Sandra Šefčiková +421 915 445 800 – Realitná maklérka kancelárie RELCOM

Cena
440 €
Typ ponuky
prenájom
Vlastníctvo
osobné
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Balkón
áno
Kúpeľňa
áno
Klimatizácia
nie
Zariadenie
čiastočne
Menu