fbpx

PRENÁJOM 3-IZB. BYT, PETRŽALKA

, Šustekova
Celková plocha 62m2
Balkón 2.00m2
Nikol Zámečníková

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM, v zastúpení Nikol Zámečníkovej, Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt na Šustekovej ulici v Petržalke.

POPIS
Byt sa nachádza na 1. poschodí s výťahom, z jednej strany je tichý sused a z druhej strany bytu je firma, ktorú ani nie je počuť. Rozloha bytu je 62m2 vrátane balkóna (2m2).
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou miestnosťou, dvoch samostatných izieb a kúpelne spojenej s WC. Vstup na balkón je z jednej zo samostatnej izby.
Byt disponuje tiež s bezpečnostnými dverami, elektrickým vrátnikom a keď vchádzate do bytového domu tak je tam aj fyzicky vrátnička.
Prenajíma kompletne zariadený aj so spotrebičmi ako elektrická varná doska, mikrovlnka, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, práčka a podobne.
Parkovanie pred bytom je bezproblémové, pred bytovým domom je voľných 10 miest a ak sa Vám tam nepodarí zaparkovať tak kúsoček od bytu určite, zatiaľ tam nie je parkovacia politika.
Orientácia svetových strán bytu je východná a severná strana.
Klíma, ktorú vidíte na fotkách je nefunkčná.
Bez domácich zvierat.

LOKALITA
V pešej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako napr. lekáreň Dr. Max, potraviny Delia prípadne potraviny Starý Otec, cukráraň Arriba a hneď aj pár reštaurácií a kaviarní, plavecká akadémia, fitness Fitstyl, LIDL a veľa skrášlovacích salónov ako napr. Elegance Beauty Studio, Patricia’s Hairstyle, ProKozmetik, …
6 min. autom je Aupark a za ním Sad Janka Kráľa.
Kúsok od bytového domu sa nachádzajú aj parky ako napr. Park Šusteková alebo Park Fuxova.
Verejná doprava je taktiež bezproblémová, 5 min pešo od bytového domu sa nachádza zastávka Mlynaričová a spoje 84, 99, N80, N99 prípadne 8 minút pešo je zastávka Farského skadiaľ chodí električka č. 3 a autobusy 84, 95, 99, N80, N99
Táto lokalita tiež ponúka veľmi rýchle napojenie na D1 a to cca do 3 min.

CENA
Cená nájmu 600€/mesiac + 230€/mesiac zálohy za energie vrátane internetu pre 2os. + 830€ vratný depozit + provízia pre RK 600€

Byt je voľný okamžite.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 907 378 969 alebo mailom zamecnikova@relcom.sk

Fotky sú autorským dielom prenajímateľa a používame ich s jeho súhlasom.

Cena
600 €
Typ ponuky
prenájom
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Balkón
áno - 1
Kúpeľňa
sprchovací kút
Klimatizácia
nie
Káblová televízia
áno
Vykurovanie
áno
Internet
wifi
Zariadenie
zariadený
Parkovanie
verejné
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Menu