fbpx

PRENÁJOM 2 izb bytu v Polyfunkčnom dome na Alvinczyho ul. – Košice

Košice - mestská časť Staré Mesto, Alvinczyho
Celková plocha 74m2
Úžitková plocha 74m2
Terasa 20.00m2
Dávid Čelovský
Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Ak hľadáte bývanie v centre, bezproblémove parkovanie a východ na terasu svojho bytu určite neprehliadnite túto ponuku.

Realitná kancelária RELCOM Vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt v Polyfunkčnom dome na Alvinczyho ulici, lokalita Košice – Staré mesto.

POPIS
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt s rozlohou (74 m2) + krytá terasa ( 20 m2). V cene prenájmu sú aj 2 parkovacie miesta na pozemku polyfunkčného domu s elektrickou posuvnou bránou. Vybavenie bytu je totožné ako na fotografiách. V spálni sa nachádza manželská posteľ a skriňa s úložným priestorom. Obývačka je prepojená s kuchyňou a je vybavená televíziou, pohovkou a jedálenským stolom. Predsieň bytu je tiež vybavená úložným priestorom.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
V blízkom okolí bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Pešou chôdzou sa dostanete za pár minút na Hlavnú ulicu, kde sa nachádzajú obchody, reštaurácie, kaviarne, bary. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza súkromná materská škola, štátna materská škola, základná škola, čerpacia stanica Slovnaft, Jumbo centrum, nemocnica s poliklinikou, lekáreň, pizzeria, reštaurácia. Pár minút od bytového domu sa nachádza mestský park.

CENA
Byt v rodinnom dome sa v uvedenom štandarde prenajíma za 790 €/mesačne vrátane energií. Minimálna doba nájmu je 6 mesiacov. Depozit je 790€. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, nájomných zmlúv, preberacieho protokolu a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 796 732 – Dávid Čelovský, Realitná kancelária RELCOM.

Cena
790 €
Typ ponuky
prenájom
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
úplne prerobený
Poschodie
prízemie
Terasa
áno
Klimatizácia
áno
Káblová televízia
áno
Zariadenie
zariadený
Parkovanie
vlastné vyhradené
Menu