fbpx

PREDAJ 3-IZB. BYT, PETRŽALKA ZAČIATOK

, Lachova
Úžitková plocha 66.33m2
Lódžia 2.93m2
Nikol Zámečníková

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM, v zastúpení Nikol Zámečníkovej, Vám ponúka na predaj 3-izb. byt na začiatku Petržalky, Lachová ulica.

POPIS
– Úžitková plocha bytu je 66,33m2 + 2,93 loggia.
– K bytu prislúcha aj pivnica o veľkosti 2,45 m2.
– Nachádza sa na 4/8 poschodí s výťahom.
– Jedná sa o panelový bytový dom.
– Byt je orientovaný na severovýchod (spálne) a juhozápadnú (obývačka s kuchyňou) sv. stranu.
– Parkovanie v blízkosti bytového domu.
– Do bytu je zavedený optický kábel (možnosť pripojenia od viacerých poskytovateľov).
– Kúrenie je ústredné.
– Pred 4-5 rokmi prebehla rekonštrukcia bytového domu a bolo ňou zateplenie, nová strecha, odizolovaný suterén, vymenené vchodové dvere,
plastové okná v spoločných priestoroch, vymenené stúpacie rozvody aj výťah, zrekonštruované spoločné priestory vrátane pivníc,..
– Súkromné vlastníctvo bez tiarch.

DISPOZÍCIA
Byt pozostáva zo vstupnej chodby s tvarom „L“ a množstvom úložného priestoru. Po ľavej strane od vstupu sa nachádza kúpeľňa s vaňou, o dvere vedľa samostatné WC. Po pravej strane od vstupu sa nachádza nepriechodná izba. Rovno od vstupu sa nachádza obývačka s výstupom na lodžiu a a vstupom do ďalšej nepriechodnej izby. Ak budeme pokračovať po chodbe, dostaneme sa do kuchyne.

LOKALITA
V pešej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako napr. potraviny LIDL (550m)/ Terno (350m)/ BILLA (500m), lekárne (200-450m), pošta (350m), materská/základná škola (200m), množstvo ihrísk/reštaurácií/kaviarni a ďalšieho..

Verejná doprava je taktiež bezproblémová,
zastávka „Lachova“ (170m) – č. spojov 68, 88, 96 – skadiaľ sa dostanete napr. na Trnavské mýto, Ekonom. univerzita, Most SNP, Nám. hraničiarov, Autobusová stanica, Klienské centrum, Avion Shop. park, ….

zastávka električky „Jungmannova“ (1km) – č. spojov 3 smer Rača / č. spojov MHD 83, 84, 88, 92, 99 smer Dúbravka/ Devínska Nová Ves,..

CENA
Cena 3-izb. bytu je 189 990€
Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou. Najvýhodnejšie financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov.

Fotografie sú autorským dielom majiteľa a používame ich s jeho súhlasom.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 907 378 969 – Nikol Zámečníková, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

Cena
189 990 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Stav
pôvodný
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Lódžia
áno - 1
Kúpeľňa
vaňa
Plyn
áno
Vykurovanie
áno
Internet
optika
Zariadenie
zariadený
Postavené z
panel
Parkovanie
verejné
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Pivnica
áno ( 2.45m2 )
Menu