fbpx

PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT. č. 40 STUPAVA, Jána Ondruša.

Stupava, Jána Ondruša
Celková plocha 62.7m2
Úžitková plocha 57.2m2
Balkón 5.50m2
RSc. Helena Lukačinová
RSc. Helena Lukačinová

Realitný maklér - Bratislava

kontaktujte makléra

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ HOLOBYT č.40 V NOVOSTAVBE. STUPAVA, ul. JÁNA ONDRUŠA. Túto jedinečnú príležitosť Vám ponúkame prostredníctvom realitnej kancelárie RELCOM, v zastúpení Heleny Lukačinovej.

POPIS
– 2-izbový byt má podlahovú plochu 57,2m2 + balkón 5,50m2.
– nachádza sa na štvrtom zo štyroch podlaží domu (3. poschodie).
– CENA: 165.880€ zahŕňa kompletný právny a realitný servis.
– mesačné zálohové platby vo výške 101,85€
– možnosť získania výhradného vlastníctva vonkajšieho státia v cene bytu alebo výhradného vlastníctva garážového státia v polovičnej cene teda v cene 3500€( zo 7000€ – pôvodná cena).
– výmera balkónu je zahrnutá v cene
– pri úhrade rezervačnej čiastky je možné dohodnúť si potrebné časové obdobie pre vybavenie financovania zo strany kupujúceho.
– byty je možné dokončiť prostredníctvom nami odporúčaných dodávateľov rýchlo, kvalitne a výhodnejšie. (decodom, keramat, pegma-nabytok).
– byt ma zavedenú rekuperáciu a predprípravu na klimatizáciu.
– okna sú plastové – trojsklo.

– vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečené prostredníctvom centrálnej plynovej kotolne.
– dvojizbový byt sa nachádza v Stupave na ul. Jána Ondruša v 4-podlažnej novostavbe evidovanej na LV ako polyfunkčný dom KOZLISKO.
– nehnuteľnosť je na LV evidovaná ako byt.
– možné je aj financovanie hypotékou s ktorou Vám radi poradia naši finanční experti.

DISPOZÍCIA
Byt sa nachádza na 4. podlaží bytového domu (3. poschodie). Pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá po ľavej strane pokračuje kúpeľňou a samostatnou toaletou. Za kúpeľňou sa nachádza vstup do spálne. Obývačka je prepojená spolu s kuchyňou. V obývacej izbe sa nachádza výstup na balkón.
Orientácia bytu je na západnú svetovú stranu.

LOKALITA
Ulica Jána Ondruša sa nachádza v Stupave – okres Malacky. Táto časť Stupavy ponúka pokojné bývanie v príjemnom prostredí a dobrým občianskym vybavením. Okolie budovy pozostáva prevažne z rodinných domov a bytových domov. Najbližšie potraviny Hrica sa nachádzajú 450m a potraviny ako Billa a COOP Jednota sú vzdialené 1,6km (približne 4 min autom). Materská a základná škola sú vo vzdialenosti 1,5 km. Stupava je obklopená množstvom zelene.
Zdravotné stredisko sa nachádza vo vzdialenosti 2km (4min. autom) a nová nemocnica BORY je vzdialená 12min. autom (12km).
V okolí 5,1km približne 14min. autom sa nachádza aj hrad Pajštún. Vzdialenosť: Stupava – Malacky 19km (približne 20 min. autom).
Stupava – Bratislava 20,1km (približne 22 min autom).

CENA
Cena 2-izbového bytu v prevedení holobyt je 165.880€ Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421902 158 721 – Helena Lukačinová alebo lukacinova@relcom.sk, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

Cena
165 880 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
áno
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Balkón
áno
Kúpeľňa
áno
Garáž
áno
Klimatizácia
áno
Káblová televízia
áno
Vykurovanie
spoločné – vlastná kotolňa
Internet
optika
Postavené z
Zmiešané
Parkovanie
áno
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Menu