fbpx

PREDAJ 2-IZB. BYT, RUŽINOV !! REZERVOVANÝ !!

, Mierová
Úžitková plocha 67.62m2
Nikol Zámečníková

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM, v zastúpení Nikol Zámečníkovej, Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izb. byt v Ružinove na Mierovej ulici.

POPIS
– Byt má celkovú rozlohu 66,13 m2 + pivnica 1,5m2.
– Nachádza sa na prízemí bytového domu zo 4 poschodí.
– Jedná sa o bytový dom Solitaire, má 16 rokov.
– Do bytu je vedený optický kábel.
– Orientácia bytu je na juhovýchodnú sv. stranu.
– Predáva sa kompletne zariadený aj so spotrebičmi.
– V katastri je byt vedený ako na prízemí avšak okná sú vo výške ako na prvom poschodí.
– K bytu prislúcha aj spoluvlastnícky podiel na súkromnom pozemku hneď pri bytovom dome kde môžete parkovať.
– Bezbariérový prístup.
– Byt je vhodný pre ľudí, ktorým nevadí ruch mesta.
– Financovanie hypotékou je možné a s vybavením Vám radi pomôžu naši finanční experti.

DISPOZÍCIA
Byt pozostáva zo vstupnej chodby s veľkými roldor šatníkmi a teda bohatým úložným priestorom. Stále rovno sa nachádza technická miestnosť/špajza, ak nechcete mať práčku v kúpeľni, je možné ju inštalovať aj v technickej miestnosti ako ju mali predošlí majitelia a tiež sú tam aj poličky napr. na zavaraniny atď. Výhodou tejto miestnosti je, že sa tam nachádza aj okno takže tam máte denné svetlo a viete bezproblémovo vyvetrať. Ďalej pokračujeme a po ľavej strane sa nachádza samostatné WC a o dvere ďalej kúpeľňa s vaňou, ktorá disponuje aj odvetrávaním. V tomto bode sa už nachádzame v plne vybavenej kuchyne s obývačkou a opäť po ľavej strane sa nachádzajú dvere do spálne. Byt bol zväčšený o lodžie v spálni a obývačke (dajú sa vrátiť do pôvodného stavu), priestor sa dá využiť napr. ako pracovňa prípadne v obývačke aj ako menšia jedáleň.
Byt tiež disponuje aj väčšími oknami čo sa dá považovať za výhodu a bezpečnostnými dverami.

Odkaz na video https://youtu.be/j34yR7Qo1Lw

LOKALITA
V blízkej dostupnosti bytového domu Soltaire sa nachádza dobrá občianska vybavenosť, napr. niekoľko škôlok a škôl, potraviny ako napr. LIDL (1,5km a 1,8km), Tesco Expres (1,8km), fitness ELIX (160m) pošta (1,4km), skvelo hodnotena zubná klinika ORADENT (850m), ďalšia skvelo hodnotená rehabilitačná klinika ReFit (1,5km), tri perfektne hodnotené veterinárne kliniky Veterina Závodský (1,7km), Amis (1,7km) a Planet (1,3km), lekárne (1,6km), Miestny úrad Ružinov (1,8km), kaviarne/reštaurácie, rôzne salóny krásy hneď v bytovom dome, …
Obchodné centrá sú sú tiež na dosah, do 10min autom/15min MHD sa viete dostať do obchodných centier ako napr. OC Retro (2,4km), Nivy centrum (4,4km), AVION (5,5km).
Autom sa viete rýchlo dostať do centra mesta ale aj von z mesta keďže táto lokalita poskytuje aj rýchle napojenie na obchvat.

Verejná doprava je taktiež bezproblémová, hneď pri bytovom dome sa nachádza zastávka Prievoz-most (č. spoju 42) skadiaľ sa viete dostať priamym spojom napr. na Miletičovu, Autobusovú stanicu, Hodžovo námestie, nemocnicu Kramáre, Červený most, … alebo zastávka Ríbezľová – 400m – č. spojov 65, 71, 72 skadiaľ sa priamo dostanete napr. na Zlaté piesky, do Vajnorov, na Hlavnú stanicu, Trnavské mýto, do Starého mesta a pod.

CENA
Cena 2-izb. bytu je 179.990€.
Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 907 378 969 – Nikol Zámečníková.

DODATOK
Fotografie a inzerát sú autorským dielom.
Čas fotenia nehnuteľnosti – 9:30

Cena
179 990 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Poschodie
zvýšené prízemie
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Kúpeľňa
vaňa
Vykurovanie
vlastné - plyn
Internet
optika
Zariadenie
zariadený
Postavené z
tehla
Parkovanie
vonkajšie
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Pivnica
áno ( 1.50m2 )
Menu