fbpx

POZEMOK POD TATRAMI PRI GOLFOVOM IHRISKU, VEĽKÁ LOMNICA

Veľká Lomnica, Okružná
Mgr. Dávid Čelovský
Mgr. Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Mgr. Dávida Čelovského Vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 1024 m2 v lokalite novej zástavby rodinných domov v obci Veľká Lomnica v tesnej blízkosti golfového ihriska na ul. Okružná.

ODKAZ NA VIDEO: https://youtube.com/watch?v=YEZI_gONCN4

Predmetný pozemok má výmeru 1024 m2 a prístupovú cestu asfaltovú. Nachádza sa vo veľmi vyhľadávanej časti obce Veľká Lomnicav tesnej blizkosti golfového ihriska Black Stork a preto ponúka dokonalý útek pred mestským ruchom. Pozemok disponuje výnimočným výhľadom na Tatry a zároveň je dokonalo slnečný.

Rozmer:

Šírka: 22m
Dĺžka: 46m

Inžinierske siete

ELI – Na hranici pozemku

Plyn – Na hranici pozemku

Kanalizácia – Na hranici pozemku

Voda – Na hranici pozemku

V prípade záujmu je možné odkúpit aj vedľajsiu parcelu o výmere cca 970 m2.

CENA
Pozemok sa predáva za cenu 158.720€ vrátane sprostredkovateľskej provízie RK. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 796 732 – Mgr. Dávid Čelovský, Licencovaná Realitná kancelária RELCOM.

Cena
158 720 €
Typ ponuky
predaj
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
El. napätie
230/400V
Plyn
áno
Kanalizácia
áno
Inžinierske siete
áno
Odvoz odpadu
áno
Voda
verejný vodovod
Prístupová cesta
asfaltová cesta
Menu