Pozemok na predaj 2.000m2 – Skároš

Skároš
Filip Halás
Filip Halás

Realitný maklér - Košice

kontaktujte makléra

Realitná kancelária Relcom v zastúpení Filipa Halása Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v kľudnej a bezpečnej lokalite obci Skároš (vzdialenej 17km od Košíc) o výmere 2000m2.

Hľadáte slnečný pozemok pre výstavbu vysnívaného rodinného domu, ktorý svojim krásnym výhľadom dáva možnosti pre atraktívne bývanie na najvyššej úrovni? Potom je táto ponuka práve pre Vás!

Jedná sa o podielové vlastníctvo 1/1 t.j. v celku na jednej parcele, ktorá je zapísaná na jednom liste vlastníctva v katastrálnom území Skároš.

Výmera pozemku: 2000 m2

Šírka: 24m

Dĺžka: 84m

Inžinierske siete: elektrina

Prístupová cesta: nespevnená

Lokalita má veľmi príjemný a nezameniteľný charakter pre pokojné a bezpečné bývanie.

Jedná sa o 3 rovnako veľké parcely o celkovej výmere 6000m2, možnosť kúpiť ako celok za celkovú cenu 309 000 eur. Pozemok vhodný pre stavebné firmy alebo developerov na realizáciu výstavby RD v lukratívnej časti obce s krásnym výhľadom.

Občianska vybavenosť:

Miestny úrad Skároš
Potraviny: Coop
Reštaurácia: kaštieľ Skároš

Cena za túto nehnuteľnosť je 103.000€, ktorá je konečná vrátane sprostredkovateľskej provízie. Zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade akýchkoľvek otázok som tu pre Vás na tel. č: 0915 953 904 – Filip Halás – Realitný maklér RELCOM

Cena
103 000 €
Typ ponuky
predaj
Vlastníctvo
osobné
Inžinierske siete
blízko
Menu