fbpx

Odstup zabehnutej kaviarene/baru na Winterovej ulici v Piešťanoch

Piešťany, Winterova
Celková plocha 64m2
Úžitková plocha 64m2
Ing. Sandra Šefčiková
Ing. Sandra Šefčiková

Realitný maklér - Pieštany

kontaktujte makléra

Realitná kancelária Relcom v zastúpení Ing. Sandry Šefčikovej Vám exkluzívne ponúka klientelou obľúbenú kaviareň/bar Colonial Café o rozlohe 64 m2.
5 rokov zabehnutá prevádzka je situovaná na Winterovej ulici v centre mesta Piešťany.

Videoprehliadka na https://youtube.com/watch?v=ZzTZ7R8dd2Q&fbclid=IwAR0Q2onrav8DXYCmBvrnUuugPj57zaxTING_aXuTyhpVqajSUQnonR4RyYE&app=desktop

Prevádzka je rozdelená na 2 časti. V hlavnej miestnosti pri vstupe sa nachádza plne vybavený bar a 15 miest na sedenie. Ďalej sa prechádza do druhej, menšej časti, ktorá sa dá oddeliť posuvnými dverami a využívať na súkromné akcie. Počet miest na sedenie v tejto miestnosti je momentálne 10. Odtiaľto sa prechádza na toalety a do skladu.
Výhodou je možnosť prenájmu terasy v sezóne.

Zákazníci si obľúbili hlavne ponuku vysokokvalitných rumov a whiskey z celého sveta, pre ktoré je aktuálne táto prevádzka známa. Taktiež pripravuje rôzne miešané nápoje, limonády, skvelú kávu a pod.

Cena za odstup kaviarne je 59,300€, ktorá je konečná vrátane sprostredkovateľskej provízie. Odstupuje sa s celým svojím zázemím, vrátane komplet dokumentácie a povoleniami na predaj SBL, s dokladmi o ambulantnom predaji, v cene je taktiež imanie, všetok exkluzívny tovar a výbava podniku.

Tento podnik má veľmi veľký potenciál svojou polohou a celkovým charakterom. Ak hľadáte vynikajúcu príležitosť prísť do hotových priestorov a pokračovať v tom, čo už niekto rozbehol, toto je tá správna voľba. V prípade záujmu Vám rada podmienky odstúpenia detailne vysvetlím.

Cena
59 300 €
Typ ponuky
predaj
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
úplne prerobený
Poschodie
prízemie
Terasa
áno
Kúpeľňa
áno
Zariadenie
zariadený
Menu