fbpx

Obchodný priestor 52 m2 NA PREDAJ, Piešťany

Piešťany, Sv. Cyrila a Metoda
Celková plocha 52m2
Úžitková plocha 44.5m2
Ing. Sandra Šefčiková
Ing. Sandra Šefčiková

Realitný maklér - Pieštany

kontaktujte makléra

Ak si hľadáte kancelárske, obchodné alebo skladové priestory na podnikane, táto ponuka stojí za zváženie.

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Ing. Sandry Šefčikovej Vám ponúka na predaj nebytový priestor s rozlohou 52 m2 v Piešťanoch.

Dispozícia polyfunkčného domu, v ktorom sa tento priestor nachádza, pozostáva z dvoch nebytových priestorov na prízemí, ktoré majú svoje sociálne zázemie na chodbe, dvoch jednoizbových a jedného dvojizbového bytu na prvom poschodí, jedného dvojizbového a trojizbového bytu na druhom poschodí.

Ponúkaný nebytový priestor o celkovej výmere 52 m2 pozostáva z miestnosti určenej na podnikanie 44,5 m2, toalety 3,6 m2, kúpeľne so sprchovým kútom 3,8 m2 a miestnosti s výlevkou určenej na upratovacie potreby 1,3m2. Tieto sociálne zariadenia sú spoločné pre dva nebytové priestory. K nebytovému priestoru prislúcha aj pivničná kobka v suteréne o rozlohe 4 m2 a parkovacie miesto na súkromnom parkovisku s rampou. Priestory je možné prispôsobiť a dokončiť podľa požiadaviek záujemcu.

LOKALITA
Komerčné priestory sa nachádzajú v tichej lokalite na ulici Sv. Cyrila a Metoda v Piešťanoch. Vzdialenosť od centra mesta je 1,2 km. V pešej dostupnosti do 10 min v okolí budovy sa nachádza Materská škola Valová, Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, lekáreň, reštaurácia Diplomat Aréna. Vo vzdialenosti do 6 min autom sú supermarkety Billa a Lidl, Tatra Banka, ČSOB, Slovenská sporiteľňa.

CENA
Cena nebytového priestoru je 79 500€ s DPH. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, Ing. Sandra Šefčiková, realitná kancelária RELCOM

Cena
66 250 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
áno
Vlastníctvo
firemné
Zateplený objekt
áno
Terasa
nie
Kúpeľňa
áno
Garáž
nie
Plyn
nie
Vykurovanie
spoločné – vlastná kotolňa
Zariadenie
nezariadený
Postavené z
tehla
Parkovanie
vlastné vyhradené
Pivnica
áno ( 4.00m2 )
Predzáhradka
nie ( 0.00m2 )
Menu