fbpx

NOVOSTAVBA BELLOVA, 2 IZBOVÝ BYT, KOŠICE – STARÉ MESTO, NA PREDAJ

Košice - mestská časť Staré Mesto, Bellova
Celková plocha 47m2
Úžitková plocha 41m2
Lódžia 6.00m2
Mgr. Dávid Čelovský
Mgr. Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe Bellova. Bytový dom sa nachádza v okrajovej uličke starého mesta, kde zbytočný pohyb áut nenájdete. Ak hľadáte svoje vysnívané bývanie priamo v centre Košíc a chcete si naplno vychutnávať výhody mestského životného štýlu je táto ponuka určená práve pre Vás!

Odkaz na video: https://youtube.com/watch?v=wUQWIHa5AlI

Kompletná fotogaléria: https://relcom.sk/inzerat/novostavba-bellova-2-izbovy-byt-kosice-stare-mesto-na-predaj/

Dispozícia bytu pozostáva z chodby odkiaľ sa ide do kúpeľne, samostatného WC, spálne a obývačky ktorá je prepojená s kuchyňou.

DISPOZÍCIA, VÝMERA A TECHNICKÉ PARAMETRE

Úžitková plocha bytu: 41 m2 + loggia

Poschodie: 3/6

Novostavba

Zateplený bytový dom

Nová strecha

Štandardy: kvalitná laminátová podlahy, veľko formátové dlažby talianskej výroby, plastové okná, šatník, kuchynská linka na mieru, indukčná varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu a vstavaná chladnička.

LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

MHD spojenia: autobusy a električky, potraviny KLAS, potraviny LIDL OC URBAN, potraviny COOP JEDNOTA, reštaurácie, kaviarne a obchodíky na celej Hlavnej ulici a v blízskoti bytového domu, Banky: SLSP, CSOB, VUB, Tatrabanka, jasle a škôlky.

CENA

Cena 2 izbového bytu v novostavbe je 153.000,- EUR. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 796 732 – Mgr. Dávid Čelovský, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

Cena
153 000 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
áno
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Lódžia
áno
Kúpeľňa
vaňa
Káblová televízia
áno
Plyn
nie
Vykurovanie
spoločné
Zariadenie
nezariadený
Parkovanie
verejné
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Pivnica
áno ( 3.00m2 )
Menu