fbpx

3 izbový byt v NOVOSTAVBE, Košice – JUH, Ul. Žižkova

Košice - mestská časť Juh, Žižkova
Celková plocha 98m2
Úžitková plocha 85m2
Terasa 13.00m2
Ing. Patricia Čelovská
Ing. Patricia Čelovská

Realitný maklér - Košice

kontaktujte makléra

Hľadáte nadštandartné bývanie na prenájom? Pozrite sa na tento prémiový 3 izb. byt v Novostavbe Žižkova, kde si pohodlie užívate ako prvý nájomca.

Realitná kancelária RELCOM Vám exkluzívne ponúka na prenájom 3 izbový byt o výmere 98 m2 s terasou na ulici Žižkova v lokalite Košice – JUH.

Odkaz na video: https://youtube.com/watch?v=b0jcGqJwizg

POPIS
Kompletne dokončený a moderne zariadení 3 izbový byt má výmeru 98 m2 vrátane terasy a nachádza sa na ideálnom 3. poschodí bytového domu. Vstupom do bytu sa dostaneme do vstupnej haly, odkiaľ sa prechádza do kúpeľne, 2 samostatných spálni, obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou. Príjemne presvetlený byt disponuje 2 samostatnými spálňami pričom jedna zo spálni je kompletne zariadená a druhá ostáva voľná pre potreby nového nájomcu. Otvorená obývačka ponúka dostatočný priestor. Kuchyňa je priestranná a kompletne vybavená najnovšími spotrebičmi. Najväčšou výhodou tohto bytu na prenájom je, že nový nájomca si bude všetky tieto výhody užívať ako prvý, kedže byt doposiaľ nebol nikdy obývaný a to všetko v pešej dostupnosti historického centra mesta.

Dizajnérska firma HAPPY HOMES sa postarala o rekonštrukciu tejto nehnuteľnosti a následne dotvorila nehnuteľnosť funkčným a kvalitným nábytkom.

LOKALITA
Celkovo je lokalita Žizkovej ulice veľmi obľúbená vzhľadom na jej strategickú polohu. V blízkoti sa nachádza Herbéria, Biznis centrum na Štúrovej ulici BC1, BC2 a BC3. Krajský a okresnýn súd, úrad práce. Blízko je MHD zastávka a potraviny. Električky č.: 2, 4, 6, 7. Autobusy č.: 10, 11, 20L, 21, 23, 25, 32, 52, 56, 71, 72.
Reštaurácie v blízkosti: REŠTIKE, reštaurácia K2 na Štúrovej, reštaurácia ZORE restauraciazore.sk, kaviareň PAPA v parku kasární Kulturpark: facebook.com/kaviarenPAPA/
kaviareň Chilli cafe : facebook.com/chillicaféKošice/
Služby v blízskosti: Lady fitness : fitline69.com, Klinika laserovej medicíny, estetickej a plastickej chirurgie : dermaklinik.sk, Klinika estetickej medicíny : envyclinic.sk

CENA
Byt sa v uvedenom štandarde prenajíma za 1350 €/mesačne vrátane energií. Minimálna doba nájmu je 1 rok. Depozit je 3000€. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, nájomných zmlúv, preberacieho protokolu a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 914 253 635 – Ing. Patrícia Čelovská, Realitná kancelária RELCOM.

Cena
1 350 €
Typ ponuky
prenájom
Novostavba
áno
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
úplne prerobený
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Terasa
áno
Kúpeľňa
áno
Klimatizácia
áno
Káblová televízia
áno
Internet
lokálny poskytovateľ
Zariadenie
zariadený
Parkovanie
vlastné vyhradené
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Pivnica
áno ( 0.00m2 )
Menu