fbpx

NA PRENÁJOM 2 izbový byt 64 m2, Košice – Staré Mesto, Ul. Bajzova

Košice - mestská časť Staré Mesto, Bajzova
Celková plocha 64m2
Úžitková plocha 64m2
Ing. Patricia Čelovská
Ing. Patricia Čelovská

Realitný maklér - Košice

kontaktujte makléra

Hľadáte starometský byt s vysokými stropmi, drevenými parketami a krbom na prenájom? Tak ďalej už nehľadajte.

Realitná kancelária RELCOM Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt o výmere 64 m2 na ulici Bajzova v lokalite Košice – Staré mesto.

Odkaz na video: https://youtube.com/watch?v=TUBI_-cjSC0

POPIS
Kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2 izbový byt má výmeru 64 m2 a nachádza sa na 4. poschodí tehlového bytového domu. Vstupom do bytu sa dostaneme do vstupnej haly, odkiaľ sa prechádza do kúpeľne a kuchyne ktoré sú plne vybavené. Príjemne presvetlený byt disponuje jednou oddelenou spálňou. Otvorená obývačka ponúka dostatočný komfort, útulnu atmosféru dotvára krb, drevené parkety a vysoké stropy.

LOKALITA
V blízskosti bytu sa nachádza MHD spojenia autobusov a električiek, obchodné centrum Aupark a Aupark TOWERS, DUETT, Dargov, reštaurácie, kaviarne a obchodíky na celej Hlavnej ulici, Banky: SLSP, ČSOB, VUB, Tatrabanka, jasle a škôlky.

CENA
Byt sa v uvedenom štandarde prenajíma za 590 €/mesačne vrátane energií. Minimálna doba nájmu je 1 rok. Depozit je 590€. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, nájomných zmlúv, preberacieho protokolu a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 914 253 635 – Ing. Patrícia Čelovská, Realitná kancelária RELCOM.

Real estate agency RELCOM exclusively offers for rent a 2-room apartment with an area of ​​64 m2 on Bajzova Street in Košice – Old Town.

Video on youtube: https://youtube.com/watch?v=TUBI_-cjSC0

DESCRIPTION
Completely renovated and modernly furnished 2 bedroom apartment has an area of ​​64 m2 and is located on the 4th floor of a brick apartment building. By entering the apartment we get to the entrance hall, from where you go to the bathroom and kitchen, which are fully equipped. Pleasantly bright apartment has one separate bedroom. The open living room offers sufficient comfort, the cozy atmosphere is completed by a fireplace, wooden floors and high ceilings.

LOCATION
Near the apartment there is public transport connections of buses and trams, shopping center Aupark and Aupark TOWERS, DUETT, restaurants, cafes and shops on the whole Main Street, Banks: SLSP, ČSOB, VUB, Tatrabanka.

PRICE
The apartment is rented for 5900 € / month, including utilities. The minimum rental period is 1 year. The deposit is 590€.

If you are interested, do not hesitate to contact me on tel. numbers +421 914 253 635 – Ing. Patrícia Čelovská, Real Estate Agency RELCOM.

Cena
590 €
Typ ponuky
prenájom
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
úplne prerobený
Výťah
nie
Kúpeľňa
vaňa
Káblová televízia
áno
Internet
lokálny poskytovateľ
Zariadenie
zariadený
Postavené z
tehla
Parkovanie
vonkajšie
Pivnica
áno ( 0.00m2 )
Menu