fbpx

NA PRENÁJOM 1+kk byt, Košice – Staré Mesto, ALBELLI REZIDENCIA

Košice - mestská časť Staré Mesto, Alvinczyho
Celková plocha 34m2
Úžitková plocha 27m2
Lódžia 6.00m2
Mgr. Dávid Čelovský
Mgr. Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Hľadáte nadštandardné bývanie v novostavbe priamo v historickom cetre mesta na prenájom? Pozrite si tento Luxusný 1+kk byt na ulici Alvinczyho 28 v bytovom komplexe REZIDENCIA ALBELLI.

Realitná kancelária RELCOM Vám exkluzívne ponúka na prenájom 1+kk byt o výmere 27 m2 + loggia o výmere 6m2 s možnosťou prenájmu parkovacieho miesta priamo v podzemnej garáži.

POPIS

Moderne zariadený 1+kk byt má výmeru 27 m2 + loggia nachádzajúci sa na 5. nadzemnom podlaží. Vstupom do bytu sa dostaneme do vstupnej haly, odkiaľ sa prechádza do kúpeľne, ktorá je spojená s wc. Následne z vstupnej haly prechádzame do obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou s výstupom na balkón. Príjemne presvetlený byt disponuje kvalitným nábytkom a je plne na mieru zariadený.

CENA

Byt sa v uvedenom štandarde prenajíma za 599 €/mesačne vrátane energií + 19€ optický internet. Minimálna doba nájmu je 1 rok. Depozit je 1.200€. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, nájomných zmlúv, preberacieho protokolu a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

Možnosť prenájmu parkovacieho miesta v podzemnej garáži v cene 49€.

K dispozícií Ihned.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 796 732 – Mgr. Dávid Čelovský, Licencovaná Realitná kancelária RELCOM.

Cena
599 €
Typ ponuky
prenájom
Novostavba
áno
Vlastníctvo
osobné
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Lódžia
áno
Kúpeľňa
sprchovací kút
Internet
optika
Zariadenie
zariadený
Postavené z
tehla
Parkovanie
vlastné vyhradené
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Menu