fbpx

NA PRENÁJOM 1-IZBOVÝ BYT-KOŠICE-SEVER,UL.PALKOVIČOVÁ

Košice - mestská časť Sever, Palkovičova
Jana Jaššová

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt ,vo veľmi vyhľadávanej lokalite Košice-Sever, na ulici Palkovičová.

Ponúkame na prenájom novozrekonštruovaný 1-izbový byt , na ulici Palkovičová, byt je vo výbornej lokalite a v blízkosti centra mesta.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a prenajíma sa plne zariadený.
Vstupom do bytu sa dostaneme do vstupnej chodby, odkiaľ sa prechádza do kúpeľne a WC. Následne prechádzame do obývacej izby a kuchynskej časti. Tento príjemne zariadený byt je vhodný na bývanie pre jednu osobu.

Byt je voľný od 1.12.2023
Poschodie: 3/11

Občianska vybavenosť
V blízkom okolí bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť škola ,škôlka ,obchody ,mhd zastávky ,poliklinika,pohotovosť,kaviarne. Kompletná občianska vybavenosť vytvára z tejto lokality dokonalý priestor pre vaše bývanie.

CENA
Byt sa v uvedenom štandarde prenajíma za 600 €/mesačne vrátane energií. Minimálna doba nájmu je 1 rok. Depozit je 1200€. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, nájomných zmlúv, preberacieho protokolu a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

K dispozícií od 1.12.2023 .
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 435 644- Jana Jaššová, Licencovaná Realitná kancelária RELCOM.

Cena
600 €
Typ ponuky
prenájom
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
úplne prerobený
Výťah
áno
Balkón
áno
Kúpeľňa
áno
Internet
lokálny poskytovateľ
Zariadenie
zariadený
Menu