fbpx

Na predaj veľký Staromestsky 1-izbový byt – Tostov palác

Košice - mestská časť Staré Mesto, Moyzesova
Celková plocha 48m2
Úžitková plocha 48m2
Mgr. Dávid Čelovský
Mgr. Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj výnimočný veľký 1izbový byt s predzáhradkou v Národnej kultúrnej pamiatke, projekt Tostov palác.

Táto jedinečná secesná budova so štatútom národnej kultúrnej pamiatky prešla novou kompletnou rekonštrukciou, a pre svojich obyvateľov ponúka byty s jedinečnou atmosférou, ktoré Vás navrátia do dôb staromeštianského Košického života a my Vám ponúkame jedinečnú príležitosť vlastniť byt v tejto jedinečnej budove.

Byt s rozlohou 48m2 je čerstvo dokončený, nikdy neobývaný a predáva sa vrátane zariadenia. Byt bol citlivo vyhotovený aby interiér nehnuteľnosti bol v synergii s exteriérom, tento pocit umocňuje aj kuchyňa na mieru so striekanými dverami vo farbe “košická staromestská zelená”, svietidlá s obdobným dizajnom, či kazetové obloženie pre dokonalý pocit staromestskej elegancie.

Byt má priestrannú samostatnú chodbu, kde sa nachádza veľká vstavaná skriňa, práve tu sa nachádza aj skutočne veľký kumbál, následne sa prechádza do miestnosti kde sa nachádza kuchyňa s jedálňou, ktorá je spojená s dennou a nočnou časťou. Ďalej tu nájdeme kúpeľňu so sprchovacím kútom.

K bytu patrí predzáhradka a pivnica.

V prípade záujmu o bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle: +421 903 796 732 – Mgr. David Čeľovský, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

Cena
194 990 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
nie
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
úplne prerobený
Poschodie
prízemie
Zateplený objekt
áno
Kúpeľňa
sprchovací kút
Vykurovanie
áno
Internet
optika
Zariadenie
zariadený
Postavené z
tehla
Pivnica
áno ( 0.00m2 )
Predzáhradka
áno ( 0.00m2 )
Menu