fbpx

NA PREDAJ PRIEMYSELNÝ AREÁL, PRIBENÍK

Pribeník
Celková plocha 4300m2
Mgr. Adam Kovács
Mgr. Adam Kovács

Realitný maklér - Košice

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM Vám ponúka na predaj priemyselný areál na účel skladovania a výroby.

Ponúkame Vám na PREDAJ priemyselný areál na účel výroby resp. na skladovanie nachádzajúci sa v obci Pribeník , 07651, v blízkosti hranici HU/SK/UA – vzdialenosť od hranice HU -1km, od hranice UA – 7 km,

DISPOZÍCIA, VÝMERA A TECHNICKÉ PARAMETRE:

Celková plocha areálu je 12200 m2, z toho zastavaná plocha – budova AB a skladové priestory majú výmeru cca 4300 m2 , väčšinu vonkajšieho priestoru tvoria spevnené plochy (betónové plochy + plocha vyložená panelmi.

Zastavanú časť predstavuje niekoľko budov , využívané súčasne ako sklady –prevádzka colného skladu , + budova jednopodlažná slúžiaca ako kancelárske priestory / cca 9 kancelárii /.

V priestoroch sú betónové podlahy s vysokou nosnosťou, niektoré priestory sú vykurované, jedna z budov je prevádzkovaná ako chladiarenský sklad s príslušnou technológiou chladenia. , k dispozícii sú nové WC, sprcha zázemie pre pracovníkov .
. Budovy boli rekonštruované v rokoch 2013 až 2018. , areál je starostlivo udržiavaný.

Možná je kúpa aj spolu s povolením na prevádzku colného skladu .

CENA V RK

V prípade záujmu o bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 907 020 045 – Mgr. Adam Kovács, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

Cena
Cena v RK
Typ ponuky
predaj
Exkluzivita
exkluzívne
Menu