fbpx

Na predaj budova, Rožňava, Ul. Kozmonautov

Rožňava, Kozmonautov
Celková plocha 416m2
Úžitková plocha 376m2
Dávid Čelovský
Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Dávida Čelovského Vám ponúka na predaj budovu pre obchod a služby v okresnom meste Rožňava na ul. Kozmonautov s celkovou zastavanou rozlohou 376 m2.

Ak hľadáte strategické miesto pre Vaše podnikanie na predaj potravín, textilu,rôzneho tovaru, služieb, gastroprevádzku prípadne ľahkú výrobu, táto ponúka je vhodná práve pre Vás.

Ponúkaná jednoposhodová budova sa nachádza na frekventovanej ul. Kozmonautov v Rožňave, prízemná stavba postavená na pôdoryse tvaru „L“ s uzavretým dvorom a s vyvýšeným I.NP. Pozemok o výmere 416 m2 pod budovou je v osobnom vlastníctve. Zastavana plocha predstavuje 376 m2. Strecha budovy bola rekonštruovaná v roku 2019. Prvé poschodie disponuje otvorenou časťou, skladovými priestormi, kanceláriou, strojovňou, chladiarenskou časťou viď. pôdorys v prílohe. Priamo pred budovou sa nachádza parkovisko vo vlastníctve mesta. Stavba je napojená vodovodnou prípojkou na obecný rozvod vody, kanalizačnou prípojkou na obecnú kanalizačnú sieť, prípojkou NN na rozvody NN a prípojkou na rozvody tepla. Budova bola do 09/2019 využívaná ako predajňa potravín.

Budova má z bočnej strany prístup pre osobné aj nákladné vozidlá za účelom zabezpečenia zásobovania, prípadne parkovania menšieho počtu vozidiel.

Nehnuteľnosť je situovaná v blízkosti stavieb občianskej vybavenosti a bytových domov.

Okresné mesto Rožňava má 19.045 obyvateľov (2019)

Cena je 159.990 Eur,- vrátane sprostredkovateľskej provízie RK, ktorá zahŕňa kompletný právny servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis.

K dispozícií na nahliadnutie je znlecký posudok vypracovaný 01/2020 na hodnotu 180.000 Eur.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel. čísle + 421 903 796 732 – Dávid Čelovský – Realitná kancelária RELCOM

Cena
159 990 €
Typ ponuky
predaj
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočne prerobený
Kúpeľňa
nie
Klimatizácia
áno
El. napätie
230/400V
Plyn
nie
Vykurovanie
vlastné
Zariadenie
čiastočne
Odvoz odpadu
áno
Pivnica
nie ( 0.00m2 )
Menu