fbpx

PREDANÉ! 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, JAKUBOV -VEĽKÝ POZEMOK, BAZÉN,

Jakubov
Úžitková plocha 222m2
Helena Lukačinová
Helena Lukačinová

Realitný maklér - Bratislava

kontaktujte makléra

b]PREDANÉ! – EXKLUZÍVNE VÁM NA PREDAJ PONÚKAME 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, V OBCI JAKUBOV, STOJACÍ NA ROZĽAHLOM POZEMKU O VÝMERE 1251m2. Túto jedinečnú príležitosť Vám ponúkame prostredníctvom realitnej kancelárie RELCOM, v zastúpení Heleny Lukačinovej.

POPIS

– 5-izbový rodinný dom má úžitkovú plochu 222m2 a stojí na pozemku o výmere 1251m2.
– Pozemok patriaci k domu je na LV označený z časti ako záhrada o výmere 387m2 a z časti zastavaná plocha a nádvorie o výmere 864m2.
– Veľké plus dávajú nehnuteľnosti dve garážové státia priamo vo dvore, záhradný domček, voliéra pre psíkov a samostatná záhrada ktorá počas sezónnych mesiacov ponúka čerstvú domácu úrodu.
– Súkromný bazén a letná terasa Vám určite prinesie množstvo pohodových a zábavných momentov.
– Lesy a jazerá v blízkom okolí ohromia milovníkov prírody.
– Dom je orientovaný na všetky sv. strany no väčšie časti sú orientované na východnú a západnú stranu.

– Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou takže sa stačí nasťahovať.
– Strecha domu je sedlová – škridla, vchodové dvere sú plastové dvojkrídlové, okná sú plastové viackomorové.
– Vykurovanie je vyriešené kondenzačným kotlom značky Protherm.
– V dome je nainštalovaná klimatizácia a ohrevný panel v jednej z izieb.
– Dom je podpivničený – možné využitie ako vinná pivnica.
– Rodinný dom sa predáva zariadený / podľa dohody.
– Inžinierske siete: -elektrina,
-plyn,
-kanalizácia,
-vlastná studňa s kvalitnou vodou
-obecná voda

– Financovanie hypotékou je možné a s vybavením Vám radi pomôžu naši finanční špecialisti.

ODKAZ NA VIDEO: https://youtube.com/watch?v=SxhVHLRfqVk

DISPOZÍCIA

Vstupná brána do domu Vás zavedie do rozľahlého dvora a všetkých jeho možností, patriacim k tejto výnimočnej nehnuteľnosti. Po ľavej strane dvora sa nachádza rodinný dom v jeho plnej kráse. Časť domu je pôvodne zo 70-tých r. no k nemu bola neskôr pribudovaná jeho ďalšia časť. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a tak je ukážkou moderného bývania, ktoré stále dýcha jemnými a originálnymi prvkami histórie. Pred vstupom do domu sa nachádza menší prístrešok. Hlavné dvere Vás uvedú do chodby domu, ktorá je rozvetvená na pravú a ľavú časť. V prvej a hlavnej časti chodby sa nachádza aj vstup do pivnice. Tú možno využiť napr. ako aj súkromnú vinnú pivničku. Po pravej strane od vstupu sa nachádza pozdĺžna chodba vedúca do kúpeľne a práčovne. Za nimi nasleduje priestranná kuchyňa spojená s obývačkou. V kuchyni sa nachádza aj menšia komora. Táto časť chodby tvorí druhý výstup z domu na dvor a umožňuje ideálne presvetlenie príslušných izieb. V ľavej pozdĺžnej časti chodby, vedúcej od hlavného vstupu sa nachádzajú 4 samostatné spálne. Z prvej spálni po pravej strane je aj prístup do menšej izby, ktorá vás uvedie na povalu domu.
Exteriér rodinného domu je taktiež bohatý. Ako prvá po vstupe cez hlavnú bránu sa ukazuje murovaná garáž. Tá je odčlenená od domu samotného. Za touto garážou nasleduje po pravej strane dvora krytý drevený altánok. Po jeho boku leží okrúhly bazén. Bazén oddeľuje od záhrady čiastočný plot, ktorý Vám zabezpečí úplne súkromie a pohodu. Koniec dvora tvorí záhrada s menším detským ihriskom, záhradným domčekom a priestorom na pestovanie a hobby. Druhá, murovaná garáž je pevne spojená s domom na jeho samotnom konci. Za ňou je výbeh pre psíkov a drevený prístrešok, ktorý vytvára možnosť ďalšieho parkovacieho státia.

LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Obec Jakubov sa nachádza v okrese Malacky. Táto obec poskytuje pokojné a bezpečné prostredie pre ľudí, ktorí uprednostňujú domov obklopený zeleňou, no zároveň majú potrebu dobrej prístupnosti do mesta. Bratislava je vzdialená cca 30min. autom po diaľnici D2. Malacky sú vzdialené len 8,9km. Obec Jakubov má veľmi dobrú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu ZŠ Jakubov v ktorej vedia vaše deti fungovať do 9. ročníka.
Taktiež sa tu nachádza moderne vybavená Materská škola Jakubov.
V obci sa nachádza pošta, obecný úrad, kostol, potraviny COOP Jednota. V blízkom okolí nájdete aj Štrkovisko Jakubov, Jakubovské rybníky, detské ihrisko, ale aj priestor na cyklistiku a športové vyžitie. Značnou výhodou obce je aj blízka dostupnosť k naším Rakúskym a Českým susedom.

CENA

Cena 5-izbového rodinného je 299 000€. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421902 158 721 – Helena Lukačinová, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

DODATOK

Fotografie a inzerát sú autorským dielom.

Cena
299 000 €
Typ ponuky
predaj
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
úplne prerobený
Zateplený objekt
áno
Strecha
po rekonštrukcii
Kúpeľňa
vaňa
Garáž
áno - 2 autá
Klimatizácia
áno
Káblová televízia
áno
El. napätie
230V
Plyn
áno
Vykurovanie
vlastné
Internet
optika
Zariadenie
zariadený
Postavené z
Zmiešané
Parkovanie
áno
Kanalizácia
áno
Inžinierske siete
áno
Odvoz odpadu
áno
Voda
studňa a vodovod
Pivnica
áno ( 0.00m2 )
Bazén
exteriérový
Prístupová cesta
asfaltová cesta
Menu