fbpx

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ HOLOBYT. 57,6m2, NOVOSTAVBA, STUPAVA, JÁNA ONDRUŠA.

Stupava, Jána Ondruša
Celková plocha 63.7m2
Úžitková plocha 57.6m2
Balkón 6.10m2
Helena Lukačinová
Helena Lukačinová

Realitný maklér - Bratislava

kontaktujte makléra

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ HOLOBYT V NOVOSTAVBE! STUPAVA, ul. JÁNA ONDRUŠA. Túto jedinečnú príležitosť Vám exkluzívne ponúkame prostredníctvom realitnej kancelárie RELCOM, v zastúpení Heleny Lukačinovej.

POPIS
– 2-izbový byt má podlahovú plochu 57,6m2 + balkón 6,1m2.
– nachádza sa na druhom zo štyroch podlaží domu (1. poschodie).
– CENA: 169.200€ zahŕňa kompletný právny a realitný servis.
– mesačné zálohové platby vo výške 102,40€.
– 2-izbový byt je v prevedení holobyt.
– byty je možné dokončiť prostredníctvom nami odporúčaných dodávateľov rýchlo, kvalitne a výhodnejšie. (decodom, keramat, pegma-nabytok).
– možnosť získania výhradného vlastníctva vonkajšieho státia v cene bytu alebo výhradného vlastníctva garážového státia v polovičnej cene teda v cene 3500€( zo 7000€ – pôvodná cena).
– výmera balkónu je zahrnutá v cene
– pri úhrade rezervačnej čiastky je možné dohodnúť si potrebné časové obdobie pre vybavenie financovania zo strany kupujúceho.
– byt ma zavedenú rekuperáciu a predprípravu na klimatizáciu.
– okna sú plastové – trojsklo.

– výmery izieb: CHODBA – 4,15m2
WC – 1,85m2
KÚPEĽŇA – 4,9m2
KUCHYNSKÝ KÚT – 6,45m2
OBÝVACIA IZBA + SPÁLŇA – 40,15m2
BALKÓN – 6,1m2

– vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečené prostredníctvom centrálnej plynovej kotolne.
– dvojizbový byt sa nachádza v Stupave na ul. Jána Ondruša v 4-podlažnej novostavbe evidovanej na LV ako polyfunkčný dom KOZLISKO.
– nehnuteľnosť je na LV evidovaná ako byt.
– možné je aj financovanie hypotékou s ktorou Vám radi poradia naši finanční experti.

LINK NA VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=rCSUhnTFd_8

DISPOZÍCIA
Byt sa nachádza na 2. podlaží bytového domu (1. poschodie). Pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá tvorí po pravej strane priestor pre vyhotovenie šatníka. Po ľavej strane chodby sa nachádza samostatná toaleta a následne samostatná kúpeľňa. Za kúpeľňou sa nachádza vstup do priestrannej spálne. Chodba je prepojená a pokračuje obývačkou spojenou s kuchynským kútom. V obývacej izbe sa nachádza výstup na balkón.
Orientácia bytu je na východnú svetovú stranu. Tento byt sa predáva v prevedení holobyt. (možnosť previesť do štandardu za doplatok).

LOKALITA
Ulica Jána Ondruša sa nachádza v Stupave – okres Malacky. Táto časť Stupavy ponúka pokojné bývanie v príjemnom prostredí a dobrým občianskym vybavením. Okolie budovy pozostáva prevažne z rodinných domov a bytových domov. Najbližšie potraviny Hrica sa nachádzajú 450m a potraviny ako Billa a COOP Jednota sú vzdialené 1,6km (približne 4 min autom). Materská a základná škola sú vo vzdialenosti 1,5 km. Stupava je obklopená množstvom zelene.
Zdravotné stredisko sa nachádza vo vzdialenosti 2km (4min. autom) a nová nemocnica BORY je vzdialená 12min. autom (12km).
V okolí 5,1km približne 14min. autom sa nachádza aj hrad Pajštún. Vzdialenosť: Stupava – Malacky 19km (približne 20 min. autom).
Stupava – Bratislava 20,1km (približne 22 min autom).

CENA
Cena 2-izbového bytu v štádiu holobyt je 169.200€ Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421902 158 721 – Helena Lukačinová alebo lukacinova@relcom.sk, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

DODATOK
Fotografie a inzerát sú autorským dielom.
Čas fotenia nehnuteľnosti – 11:00

Cena
169 200 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
áno
Vlastníctvo
firemné
Exkluzivita
exkluzívne
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Balkón
áno
Kúpeľňa
áno
Garáž
áno
Klimatizácia
áno
Káblová televízia
áno
Vykurovanie
spoločné – vlastná kotolňa
Internet
optika
Postavené z
Zmiešané
Parkovanie
áno
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Menu