fbpx

NA PREDAJ 2-IZB. BYT V NOVOSTAVBE, STUPAVA l č. 33, Jána Ondruša.

Stupava, Jána Ondruša
Úžitková plocha 62.1m2
Balkón 6.45m2
RSc. Helena Lukačinová
RSc. Helena Lukačinová

Realitný maklér - Bratislava

kontaktujte makléra

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ HOLOBYT č.33 V NOVOSTAVBE. STUPAVA, ul. JÁNA ONDRUŠA. Túto jedinečnú príležitosť Vám ponúkame prostredníctvom realitnej kancelárie RELCOM, v zastúpení Heleny Lukačinovej.

POPIS
– Podlahová plocha bytu je 62,10 m2 + balkón 6,45m2.
– Nachádza sa na 3/3 poschodí.
– Orientácia sv. strán bytu je južná.
– Mesačné zálohové platby vo výške 107,97€.
– CENA: 185 200€ zahŕňa kompletný právny a realitný servis.
– Prevedenie holobyt, avšak je možné byt dokončiť do prevedenia štandard prostredníctvom nami odporúčaných dodávateľov rýchlo, kvalitne a výhodnejšie (Decodom, Keramat, Pegma-nábytok).
– Byt má zavedenú rekuperáciu a predprípravu na klimatizáciu.
– Kúrenie je centrálne.
– Okná sú plastové – trojsklo.
– Pri úhrade rezervačnej čiastky je možné dohodnúť si potrebné časové obdobie pre vybavenie financovania zo strany kupujúceho.
– Možnosť získania výhradného vlastníctva vonkajšieho státia v cene bytu alebo výhradného vlastníctva garážového státia v polovičnej cene teda v cene 3500€( zo 7000€ – pôvodná cena).
– Nehnuteľnosť je na LV evidovaná ako byt.

DISPOZÍCIA
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kde je možné po pravej strane vyhotoviť šatníky, po ľavej strane sa nachádza samostatná toaleta a následne kúpeľňa. Rovno od vstupu sa nachádza obývacia izba, ktorá je spojená s kuchyňou a po ľavej strane samostatná izba.

LOKALITA
Ulica Jána Ondruša sa nachádza v Stupave – okres Malacky. Táto časť Stupavy ponúka pokojné bývanie v príjemnom prostredí a dobrým občianskym vybavením. Okolie budovy pozostáva prevažne z rodinných domov a bytových domov. Najbližšie potraviny Hrica sa nachádzajú 450m a potraviny ako Billa a COOP Jednota sú vzdialené 1,6km (približne 4 min autom). Materská a základná škola sú vo vzdialenosti 1,5 km. Stupava je obklopená množstvom zelene.
Zdravotné stredisko sa nachádza vo vzdialenosti 2km (4min. autom) a nová nemocnica BORY je vzdialená 12min. autom (12km).
V okolí 5,1km približne 14min. autom sa nachádza aj hrad Pajštún. Vzdialenosť: Stupava – Malacky 19km (približne 20 min. autom).
Stupava – Bratislava 20,1km (približne 22 min autom).
CENA
Cena 2-izbového bytu v prevedení holobyt je 185.200€ Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421902 158 721 – Helena Lukačinová alebo lukacinova@relcom.sk, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

Cena
185 200 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
áno
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Balkón
áno
Kúpeľňa
áno
Garáž
áno
Klimatizácia
áno
Káblová televízia
áno
Vykurovanie
spoločné – vlastná kotolňa
Internet
optika
Postavené z
Zmiešané
Parkovanie
áno
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Menu