fbpx

NA PREDAJ: 1-izbový apartmán Stupava, č. apartmánu 10, Jána Ondruša.

Stupava, Jána Ondruša
Celková plocha 94.8m2
Úžitková plocha 55.15m2
Terasa 39.65m2
RSc. Helena Lukačinová
RSc. Helena Lukačinová

Realitný maklér - Bratislava

kontaktujte makléra

NA PREDAJ 1-IZBOVÝ APARTMÁN. NOVOSTAVBA – PROJEKT KOZLISKO, STUPAVA, ul. JÁNA ONDRUŠA. Túto jedinečnú príležitosť Vám exkluzívne ponúkame prostredníctvom realitnej kancelárie RELCOM, v zastúpení Heleny Lukačinovej.

POPIS
– apartmán č. 10
– 1-izbový apartmán má podlahovú plochu 55.15m2 + TERASA 39,65m2.
– nachádza sa na prízemí polyfunkčného domu.
– CENA: 148.905€ zahŕňa kompletný právny a realitný servis.
– nehnuteľnosť ma zavedenú rekuperáciu a predprípravu na klimatizáciu.
– mesačné zálohové platby vo výške 101,02€
– okna sú plastové – trojsklo.
– nehnuteľnosť je v prevedení holopriestor.
– možnosť získania výhradného vlastníctva vonkajšieho státia v cene apartmánu alebo výhradného vlastníctva garážového státia v polovičnej cene teda v cene 3500€( zo 7000€ – pôvodná cena).
– orientácia na severovýchodnú sv. stranu.

– pri úhrade rezervačnej čiastky je možné dohodnúť si potrebné časové obdobie pre vybavenie financovania zo strany kupujúceho.
– nehnuteľnosť je možné dokončiť prostredníctvom nami odporúčaných dodávateľov rýchlo, kvalitne a výhodnejšie. (decodom, keramat, pegma-nabytok).
– vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečené prostredníctvom centrálnej plynovej kotolne.
– jednoizbový apartmán sa nachádza v Stupave na ul. Jána Ondruša v 4-podlažnej novostavbe evidovanej na LV ako polyfunkčný dom KOZLISKO.
– s vybavením financovania prostredníctvom úveru Vám radi pomôžu naši finanční špecialisti.

DISPOZÍCIA
Apartmán sa nachádza na prízemí polyfunkčného domu KOZLISKO. Pozostáva zo vstupnej chodby na ktorej po pravej strane nájdete vstup do kúpeľne s WC. Z chodby pokračuje kuchynským kútom a následne priestrannou izbou. Výmera tejto izby je v trojuholníkovom tvare a nachádza sa z nej výstup na rozľahlú terasu.

LOKALITA
Ulica Jána Ondruša sa nachádza v Stupave – okres Malacky. Táto časť Stupavy ponúka pokojné bývanie v príjemnom prostredí a dobrým občianskym vybavením. Okolie budovy pozostáva prevažne z rodinných domov a bytových domov. Najbližšie potraviny Hrica sa nachádzajú 450m a potraviny ako Billa a COOP Jednota sú vzdialené 1,6km (približne 4 min autom). Materská a základná škola sú vo vzdialenosti 1,5 km. Stupava je obklopená množstvom zelene.
Zdravotné stredisko sa nachádza vo vzdialenosti 2km (4min. autom) a nová nemocnica BORY je vzdialená 12min. autom (12km).
V okolí 5,1km približne 14min. autom sa nachádza aj hrad Pajštún. Vzdialenosť: Stupava – Malacky 19km (približne 20 min. autom).
Stupava – Bratislava 20,1km (približne 22 min autom).
CENA
Cena 1-izbového apartmánu v uvedenom prevedení je 148.905€. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421902 158 721 – Helena Lukačinová alebo lukacinova@relcom.sk, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

DODATOK
Fotografie a inzerát sú autorským dielom.
Čas fotenia nehnuteľnosti – 14:00

Cena
148 905 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
áno
Poschodie
prízemie
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Terasa
áno
Kúpeľňa
áno
Garáž
áno
Klimatizácia
áno
Káblová televízia
áno
Vykurovanie
spoločné – vlastná kotolňa
Internet
optika
Postavené z
Zmiešané
Parkovanie
áno
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Menu