fbpx

Lukratívny Rodinný dom, obec Lemešany, okres Prešov

Lemešany
Mgr. Dávid Čelovský
Mgr. Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Ak hľadáte svoje vysnívané rodinné bývanie je táto ponuka určená práve pre Vás!

Realitná kancelária RELCOM Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom s priestranný pozemkom, ktorý sa nachádza v lokalite obce Lemešany.

DISPOZÍCIA, VÝMERA A TECHNICKÉ PARAMETRE

Hlavná stavba je samostatne stojací rodinný dom, trojpodlažný, čistočne podpivničený.
-Na 1.PP sa nachádza chodba, práčovňa, spoločenská miestnosť, kúpeľňa a technická miestnosť. Prístup na podlžie je cez vonkajšie schodisko priamo z terénu. Z 1.PP sú prístupné ostatné podlažia domu prostredníctvom osobného výťahu, ktorý sa nachádza v centrálnej časti domu.
-Na 1.NP sa nachádza vstupná hala, z ktorej je prístupný šatník, práčovňa, garáž, kuchyňa s jedálňou a obývacie hala. Cez chodbu je následne prístupná spálňa s kúpeľňou na južnej strane a izba na východnej strane.
-Na 2.NP sa nachádza vstupná chodba so schodiskom a výťahom. Z chodby je prístup do kúpeľňe, spálne, šatníka a izby ktorá spolu s obývacou izbou tvoria 2. obytnú jednotku. Na východnej strane sa nachádza kúpeľňa, spálňa, šatník a izba ktoré spolu s obývacou izbou tvoria 3. obytnú jednotku.

Celý objekt je možné rozdelit na 3 samostatný bytové jednotky.

Rodinný dom:

1.PP – Zastavaná plocha 82m2
1.NP – Zastavaná plocha 291m2
2.NP – Zastavaná plocha 291m2

Wellness:

1.PP – Zastavaná plocha 182m2
1.NP – Zastavaná plocha 270m2

IS:

Vodovodná prípojka
Plynová prípojka
Prípojka NN
Žumpa
Vŕtaná studňa
Kopaná studňa

Vzdialenosť 16km od krajského mesta Košice a 12km od krajského mesta Prešov.

Znalecký posudok k dispozícií.

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

CENA

Cena rodinného domu je na vyžiadanie v RK. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 796 732 – Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

Cena
Cena v RK
Typ ponuky
predaj
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Menu