fbpx

Komerčný pozemok v priemyselnom parku, Haniska – Prešov, SK

Haniska, Ku Magašu
Dávid Čelovský
Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Dávida Čelovského Vám ponúka na predaj komerčný pozemok v priemyselnom parku katastrálneho územia Haniska – Prešov.

Rovinatý pozemok o výmere 48.004 m2, ktorý je z hľadiska územného plánu a umiestnenia vhodný na V – výrobu. Limity pre novú výstavbu sú stanovené na maximálnu zastavanosť 80% a maximálnu podlažnosť 3 NP. Poloha daného pozemku je strategická z pohľadu napojenia na infraštruktúru, a teda diaľnicu D1 a zároveň blízkosti hraníc Maďarska, Poľska a Ukrajiny.

Výmera pozemku: 48.004 m2

Lokalita: Priemyselný park – Haniska – Prešov

Inžinierske siete:

Eli. – Trafo sa nachádza priamo pri pozemku, ktoré je v správe tretej osoby. Cez parcelu vedie samostatná linka VN, a teda je možnosť po kladnom vyjadrení VSD zriadenie vlastnej trafostanice.

Vodovodná prípojka – Priamo na parcele

Dažďová kanalizácia – Priamo na parcele

Splašková kanalizácia – v tesnej blízkosti

Plyn – v tesnej blízkosti

Optika – Priamo na parcele

Cena pozemku predstavuje 3.072.256,- EUR bez DPH Cena zahŕňa kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti, vrátane právneho servisu spojeného s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou a realitnou kanceláriou RELCOM, čiže celý proces bude plynulý a bez starostí.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 796 732 – Dávid Čelovský, RELCOM – Licencovaná realitná kancelária NARKS

Cena
3 072 256 €
Typ ponuky
predaj
Vlastníctvo
firemné
Internet
optika
Inžinierske siete
áno
Menu