fbpx

Kancelária 33 m2, Dom KOSS, Piešťany

Piešťany, Nitrianska
Celková plocha 33m2
Úžitková plocha 30m2
Balkón 3.00m2
Ing. Sandra Šefčiková
Ing. Sandra Šefčiková

Realitný maklér - Pieštany

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Ing. Sandry Šefčikovej Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnom dome KOSS priamo oproti obchodnému centru Aupark.

Kancelária o výmere 33 m2 sa nachádza na 3. zo šiestich poschodí v polyfunkčnom objekte s výťahom. V kancelárii je samostatná kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom a balkón smerujúci do tichého vnútorného dvora. Nájomníci okrem balkóna môžu využívať aj spoločnú terasu. Kanceláriu si môžete prenajať so zariadením alebo bez neho, podľa Vášho záujmu.

LOKALITA
Dom KOSS sa nachádza v úplnom centre mesta na Nitrianskej ulici. Priamo oproti polyfunkčnému objektu je obchodné centrum Aupark, autobusová zastávka, v bezprostrednej blízkosti tiež všetky finančné inštitúcie, približne 5 minút peši je vzdialená Slovenská pošta a 7 minút peši notár. V tejto lokalite nájdete aj bohatú ponuku reštaurácií a kaviarní a priamo pod objektom sú menšie potraviny.

VIDEO
Pozrite si video prehliadku polyfunkčného domu skopírovaním tohto linku do Vášho prehliadača:

CENA
330€/mesiac vrátane energií

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes – Ing. Sandra Šefčiková +421 915 445 800 – Realitná maklérka kancelárie RELCOM

Cena
330 €
Typ ponuky
prenájom
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočne prerobený
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Balkón
áno
Kúpeľňa
áno
Garáž
nie
Klimatizácia
nie
Zariadenie
čiastočne
Parkovanie
nie
Menu