fbpx

Chata s čarovným pozemkom – Košice – Rekreačný areál Čičky

Košice - mestská časť Sever, Rekreačná oblasť - Čičky
Mgr. Adam Kovács
Mgr. Adam Kovács

Realitný maklér - Košice

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Mgr. Adama Kovácsa Vám ponúka na predaj Chatu s čarovným pozemkom v lukratívnej záhradkárskej lokalite Čičky ,Košice-Sever, katastrálneho územia Kamenné.

Predmetný pozemok má výmeru 621 m2 obytná výmera samotnej chaty je 31m2 + pivnica. Chata má prípojkou elektriny, disponuje prípojkou úžitkovej vody zo studne. Chata je podpivničená a suchá, celoročné využitie zabezpečuje vykurovacie teleso na tuhe palivo s výkonom 4,5kw.

Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy, skleník, vŕtaná studňa. Táto nehnuteľnosť ponúka dokonalý útek pred mestským ruchom. Pozemok disponuje výnimočným výhľadom na okolité lesy, lúky a zároveň je dokonalo slnečný.

Cena pozemku predstavuje 104 990€ Cena zahŕňa kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti, vrátane právneho servisu spojeného s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou a realitnou kanceláriou RELCOM, čiže celý proces bude plynulý a bez starostí.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 904 333 405 – Mgr. Adam Kovács, RELCOM – Licencovaná realitná kancelária NARKS

Cena
104 990 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
nie
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
pôvodný
Zateplený objekt
nie
Strecha
pôvodná
Garáž
nie
Klimatizácia
nie
Káblová televízia
nie
Vykurovanie
vlastné - pevné palivo
Internet
nie
Krb
áno
Zariadenie
čiastočne
Postavené z
Zmiešané
Parkovanie
verejné
Pivnica
áno ( 0.00m2 )
Prístupová cesta
neupravená cesta
Menu