Chata pri jazere Striebornica, Moravany nad Váhom

Moravany nad Váhom
Celková plocha 319m2
Denisa Halasova
Denisa Halasova

Realitný maklér - Pieštany

kontaktujte makléra

Celoročne obývateľná 3 poschodová chata v Moravanoch nad Váhom, v krásnom zelenom prostredí kúsok od jazera Sriebornica. Stojí na vlastnom pozemku o výmere 319m2.

DISPOZÍCIA:
Jedná sa o dvojposchodovú chatu, na prízemí ktorej sú 3 miestnnosti. Dve z nich sú nezariadené, každý si ich môže dokončiť podľa vlastných predstáv. Tretia miestnosť sa dá využiť ako vínna pivnica.
Na prvom poschodí sa nachádza kúpeľňa s WC, kuchynská časť a spoločenská miestnosť, ktorá je obohatená o krb a priestranný balkón. Na druhom poschodí sú dve oddelené spálne, pričom jedna má taktiež balkón s výhľadom na les. Z tejto izby vedie schodisko do podkrovnej časti, kde je obývateľný priestor. Zvonku chaty je priamy vstup do drevárne.
Keďže je chata v miernom svahu, na prvom poschodí vznikol piestor na pekne otvorenú terasu.

INŽINIERSKE SIETE:
Chata je napojená na inžinierske siete a má vlastnú žumpu. Vykurovanie zabezpečuje krb a akumulačné kachle na prvom a druhom poschodi, voda sa zohrieva boilerom.

LOKALITA:
Nehnuteľnosť je obklopená hlbokým lesom neďaleko Piešťan a vo vzdialenosti cca 200m je jazero Striebornica, ktoré láka rybárov a výletníkov. Letná aj zimná turistika je tu samozrejmosťou. Na veľkorysej chate môžu tráviť voľné chvíle aj početnejšie rodiny alebo skupiny priateľov.

CENA:
Realitná kancelária RELCOM Vám ponúka chatu v hodnote 72.800€, vrátane sprostredkovateľskej provízie RK. Zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. 0902 848 512 – Denisa Halásová – Realitná kancelária RELCOM

Cena
72 800 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočne prerobený
Zateplený objekt
nie
Strecha
pôvodná
Kúpeľňa
sprchovací kút
Garáž
nie
Klimatizácia
nie
Káblová televízia
nie
Vykurovanie
vlastné
Internet
nie
Krb
áno
Zariadenie
nezariadený
Parkovanie
verejné
Kanalizácia
žumpa
Inžinierske siete
áno
Voda
verejný vodovod
Pivnica
áno ( 0.00m2 )
Menu