4 izbová rekreačná chata v Demänovskej doline NA PREDAJ

Demänovská Dolina
Úžitková plocha 106m2
Ing. Sandra Šefčiková
Ing. Sandra Šefčiková

Realitný maklér - Pieštany

kontaktujte makléra

Hľadáte chatu na súkromné víkendové pobyty v Nízkych Tatrách alebo výhodnú investičnú príležitosť? Predstavujeme Vám zaujímavú ponuku, a zároveň jednu z posledných stavieb v Demänovskej doline!

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Ing. Sandry Šefčikovej Vám ponúka na predaj nadštandardnú novostavbu chaty s podlahovou plochou 106m2 v Demänovskej doline.
Dvojpodlažná chata s vyvýšenou terasou s výmerou 30 m2 má svoj súkromný pozemok s rozlohou 350 m2 a 2 parkovacie miesta. Je súčasťou novovybudovaného objektu, v ktorom sa nachádza 7 chatiek a Apartmánový Dom Demänovská dolina.

DISPOZÍCIA
Moderná 4 izbová chata ponúka komfortný priestor pre 8 až 10 osôb. V dolnej časti sa nachádza zádverie, kúpeľňa, sklad, priestranná obývačka s krbom spojená s kuchyňou, schodisko a priestranná terasa. Na 2. podlaží sa nachádzajú 3 samostatné spálne a kúpeľňa so sprchovým kútom. Samozrejmosťou sú 2 parkovacie miesta, pričom objekt je zabezpečený rampou.
Výstavba chatiek začala koncom roka 2020 a kolaudácia týchto nehnuteľností sa predpokladá koncom roka 2021. Chata bude dokončená v štandarde – kúpeľne, kuchyňa, parkety, dvere, krbová pec, fasáda, obklady, parkovanie, chodníky, dlažby – pričom sú k dispozícii na výber 2 varianty dokončenia. V prípade záujmu ponúkame aj možnosť výberu a zariadenia interiéru chaty na kľúč.

LOKALITA
Demänovská dolina je najnavštevovanejšou časťou Národného parku Nízke Tatry vďaka turistickým atrakciám a známemu lyžiarskemu stredisku Jasná. Vlastniť nehnuteľnosť v tejto oblasti je skvelou investičnou príležitosťou, keďže ročne láka nespočetné množstvo turistov. V blízkom okolí chatiek sa nachádza cyklotrasa Lipt. Ján – Demänovská dolina, množstvo turistických chodníkov, 200 m od objektu je tiež požičovňa lyží, a najmä zastávka pre Ski Bus na trase Demänová – Jásna. Na prvej nástupnej stanici lanovky Lúčky ste teda pohodlne autobusom za 10 min bez potreby riešenia vždy preplneného parkoviska. V areáli apartmánov a chatiek môžete využiť služby gastro prevádzky Reštaurácia Demänovka alebo zájsť 1 km od apartmánu do Koliby Bystrina či Koliby Tri studničky. V prípade potreby nákupu potravín sú Tesco, Kaufland alebo Coop Jednota dostupné do 6 km.

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ
Ak by ste sa rozhodli pre kúpu chaty ako investičnej príležitosti, ponúkame Vám aj možnosť zaradiť sa do hotelového programu. Prevádzkar bude mať na starosti všetky aspekty súvisiace s využiteľnosťou chatiek a maximalizáciou príjmov za ich prenájom. Bude sa starať o Vašu chatu, vytvárať rezervácie krátkodobých pobytov, zabezpečovať príchod hostí do pripraveného a vykúreného ubytovania, zabezpečovať upratovanie priestorov. Prenajímaním chaty si tak môžete zabezpečiť návratnosť investície. Ďalšie benefity zaradenia do hotelového programu: zľava na jedlo v Hoteli Demänová, zľava na vstup, masáže a procedúry vo Wellness Hotel Demänová.

FINANCOVANIE
1. rezervačná splátka 20 000€
2. splátka – hrubá stavba 70 000€
3. splátka – holodom 70 000€
4. splátka – štandard a odovzdanie do užívania 80 000 €
5. splátka – kolaudácia a zápis do katastra 40 000€

CENA
Rekreačná chata pod Bystrinou sa predáva v hodnote 280 000€ s DPH. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

Ak hľadáte rovnaký štandard a kvalitu, no o niečo menšiu a zároveň cenovo dostupnejšiu alternatívu, ponúkame Vám mezonetový apartmán s výmerou do 78 m2.
Viac info nájdete na https://relcom.sk/inzerat/mezonetovy-apartman-v-demanovskej-doline/

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, Ing. Sandra Šefčiková, realitná kancelária RELCOM

Cena
280 000 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
áno
Vlastníctvo
firemné
Zateplený objekt
áno
Kúpeľňa
áno
Garáž
nie
Klimatizácia
nie
Káblová televízia
nie
Plyn
nie
Vykurovanie
vlastné - elektrické
Internet
nie
Krb
áno
Zariadenie
čiastočne
Postavené z
Ytong
Parkovanie
vlastné vyhradené
Kanalizácia
áno
Inžinierske siete
áno
Odvoz odpadu
áno
Voda
verejný vodovod
Pivnica
nie ( 0.00m2 )
Menu