fbpx

Budova, Rožňava, Ul. Kozmonautov

Rožňava, Kozmonautov
Celková plocha 416m2
Úžitková plocha 376m2
Dávid Čelovský
Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Dávida Čelovského Vám ponúka na prenájom budovu pre obchod a služby v okresnom meste Rožňava na ul. Kozmonautov s celkovou zastavanou rozlohou 376 m2.

Ak hľadáte strategické miesto pre Vaše podnikanie na predaj potravín, textilu,rôzneho tovaru, služieb prípadne, ako gastroprevádzku táto ponúka je vhodná práve pre Vás.

Ponúkaná jednoposhodová budova sa nachádza na frekventovanej ul. Kozmonautov v Rožňave, prízemná stavba postavená na pôdoryse tvaru „L“ s uzavretým dvorom a s vyvýšeným I.NP. Pozemok o výmere 416 m2 pod budovou je v osobnom vlastníctve. Zastavana plocha predstavuje 376 m2. Strecha budovy bola rekonštruovaná v roku 2019. Prvé poschodie disponuje otvorenou časťou, skladovými priestormi, kanceláriou, strojovňou, chladiarenskou časťou viď. pôdorys v prílohe. Priamo pred budovou sa nachádza parkovisko vo vlastníctve mesta. Stavba je napojená vodovodnou prípojkou na obecný rozvod vody, kanalizačnou prípojkou na obecnú kanalizačnú sieť, prípojkou NN na rozvody NN a prípojkou na rozvody tepla. Budova bola do 09/2019 využívaná ako predajňa potravín.

Budova má z bočnej strany prístup pre osobné aj nákladné vozidlá za účelom zabezpečenia zásobovania, prípadne parkovania menšieho počtu vozidiel.

Nehnuteľnosť je situovaná v blízkosti stavieb občianskej vybavenosti a bytových domov.

Okresné mesto Rožňava má 19.045 obyvateľov (2019)

Cena je 990 Eur / mesačne,-

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel. čísle + 421 903 796 732 – Dávid Čelovský – Realitná kancelária RELCOM

Cena
990 €
Typ ponuky
prenájom
Vlastníctvo
osobné
Stav
čiastočne prerobený
Kúpeľňa
áno
Klimatizácia
áno
El. napätie
230/400V
Vykurovanie
vlastné
Parkovanie
áno
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Pivnica
nie ( 0.00m2 )
Menu