fbpx

Apartmánový byt Palackého – Staré mesto

Košice - mestská časť Staré Mesto, Palackého
Celková plocha 322m2
Úžitková plocha 302m2
Ing. Martin Tomaško
Ing. Martin Tomaško

Realitný maklér - Košice

kontaktujte makléra

Hľadáte luxusné bývanie v širšom centre mesta alebo investíciu do nehnutelnosti s podnikatelským potenciálom? Ak áno, táto ponuka je práve pre Vás.

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Martina Tomaška Vám ponúka na predaj byt o rozlohe 302 m2 v centre mesta na Palackého ulici 5 min pešo od Hlavnej ulice.

Skladá sa zo 4 apartmánov, z ktorých každý tvorí samostatne obyvatelnú jednotku skladajúcu sa z plne vybavenej kuchyne, obývacej izby a kúpelne.

V spoločných priestoroch sa nachádza velká vybavená kuchyňa, balkón a zastrešená terasa.

Majiteľ momentálne prenajíma nehnutelnosť tretej osobe, ktorá apartmány prevádzkuje cez Airbnb čiže v rámci investície už máte aj nájomcu.

Fotodokumentácia je z doby ešte pred prerobením, v prípade záujmu Vám vieme poslať aktuálne fotografie.

Najlepšie je prísť si byt pozrieť osobne a navnímať jeho čaro.

Byt sa v uvedenom stave predáva za 599 000€ vrátane sprostredkovateľskej provízie RK. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

Ing, Martin Tomaško +421 903 602 341

Cena
599 000 €
Typ ponuky
predaj
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
úplne prerobený
Terasa
áno
Zariadenie
zariadený
Postavené z
tehla
Menu