fbpx

5 izbová rekreačná chata Jasná, Demänovská dolina

Demänovská Dolina, Demänovská Dolina
Celková plocha 157m2
Úžitková plocha 129m2
Ing. Sandra Šefčiková
Ing. Sandra Šefčiková

Realitný maklér - Pieštany

kontaktujte makléra

Hľadáte chatu na súkromné víkendové pobyty v Nízkych Tatrách alebo výhodnú investičnú príležitosť? Predstavujeme Vám zaujímavú ponuku, a zároveň jednu z posledných novostavieb v Demänovskej doline!

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Ing. Sandry Šefčikovej Vám ponúka na predaj nadštandardnú novostavbu chaty s podlahovou plochou 129m2 v Demänovskej doline.
Dvojpodlažná chata s vyvýšenou terasou s výmerou 28 m2 a dvoma parkovacími miestami je súčasťou novovybudovaného chaletového objektu Demänová rezort Pod žľabom.

DISPOZÍCIA
Drevená 5 izbová chata ponúka komfortný priestor pre 8 až 10 osôb. V dolnej časti sa nachádza zádverie, kúpeľňa, sklad, priestranná obývačka s krbom spojená s kuchyňou, schodisko a priestranná terasa. Na 2. podlaží sa nachádzajú 4 samostatné spálne a kúpeľňa so sprchovým kútom.
Chata bude dokončená vo vysokom štandarde – podlahové kúrenie, drevená podlaha, drevené dvere, tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, najväčšie dostupné veľkoformátové obklady v kúpeľni s modernou sanitou, kompletne vybavená kuchyňa so spotrebičmi a krbová pec. V prípade záujmu ponúkame aj možnosť výberu a zariadenia interiéru chaty na kľúč.

VIDEO
Pozrite si video prehliadku skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača:

LOKALITA
Región Liptov, v ktorom sa chata nachádza, poskytuje celoročné aktivity ako aquaparky (Tatralandia, Bešeňová), množstvo turistických chodníkov, lyžiarske svahy, cyklotrasy, jaskyne, vyhliadkové plavby na Liptovskej Mare, bobovú dráhu a iné. Vlastniť nehnuteľnosť v tejto oblasti je skvelou investičnou príležitosťou, keďže ročne láka nespočetné množstvo turistov. Približne 200 m od objektu je požičovňa lyží, a najmä zastávka pre Ski Bus na trase Demänová – Jásna. Na prvej nástupnej stanici lanovky Lúčky ste teda pohodlne autobusom za 10 min bez potreby riešenia vždy preplneného parkoviska. V areáli Demänová rezort môžete využiť služby gastro prevádzky Reštaurácia Demänovka alebo zájsť 1 km od apartmánu do Koliby Bystrina či Koliby Tri studničky. V prípade potreby nákupu potravín sú Tesco, Kaufland alebo Coop Jednota dostupné do 6 km.

FINANCOVANIE
1. splátka – rezervačná zmluva 5% kúpnej ceny
2. splátka – podpis budúcej kúpno-predajnej zmluvy 20% kúpnej ceny
3. splátka – holodom (základy, CLT panely, okná, strecha bez krytiny) 35% kúpnej ceny
4. splátka – štandard 35% kúpnej ceny
5. splátka – doplatok kolaudácia 5% kúpnej ceny

CENA
Rekreačná chata sa predáva v hodnote 400 000€ s DPH. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou.

Ak hľadáte rovnaký štandard a kvalitu, no o niečo menšiu a zároveň cenovo dostupnejšiu alternatívu, ponúkame Vám apartmány v chaletoch s výmerou do 74 m2.
Viac info nájdete na https://relcom.sk/inzerat/apartman-v-chaletoch-demanova-rezort-jasna/

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, Ing. Sandra Šefčiková, realitná kancelária RELCOM

Cena
399 900 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
áno
Vlastníctvo
firemné
Zateplený objekt
áno
Kúpeľňa
áno
Plyn
nie
Vykurovanie
vlastné - elektrické
Krb
áno
Zariadenie
čiastočne
Postavené z
drevostavba
Parkovanie
vlastné vyhradené
Inžinierske siete
áno
Odvoz odpadu
áno
Menu