2 izb byt, Košice – Sever, Ul. Národna trieda

Košice - mestská časť Sever, Národná trieda
Celková plocha 56m2
Úžitková plocha 54m2
Ing. Patricia Čelovská
Ing. Patricia Čelovská

Realitný maklér - Košice

kontaktujte makléra

– PREDANÉ- Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Patrícii Čelovskej Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s rozlohou 56 m2 na ulici Národna trieda, Košice – Sever.

Byt sa nachádza vo výbornej lokalite plnej zelene, kedže neďaleko bytu sa nachádza Anička ktorá ponúka plné športové vyžitie. Oproti bytu je OD Mier, kde sa vyskytuje aj supermarket BILLA, kvetinárstvo, textil, zmrzlina a lekáreň. V blízskosti bytu je autobusová zastávka, kde premávajú linky: 12, 14, 16, 42 a n2. Byt je vhodný aj ako investícia, kedže v pešej dostupnosti je Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.

V prípade, že hľadáte nehnuteľnosť v blízskosti zelene a pešej dostupnosti do centra je tento byt ideálne riešenie.

Byt disponuje výmerou 56 m2 a nachádza na 2. nadzemnom podlaží. Skladá sa z chodby, 2 samostatných izieb, kuchyňe, kúpelňe a samotatného WC. Pri tomto byte sa HAPPY HOMES staralo o rekonštrukciu bytu a následne o celkový dizaj a zariadenie. Pri rekonštrukcii bytu boli použité kvallitné materiály a HAPPY HOMES si dálo záležať na každom detaile. Nehnuteľnosť sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s novou strechou a stúpacími zariadeniami, v lukratívnej a žiadanej lokalite.

Možnosť kúpy na hypotekárny úver.

Provízia sprostredkovateľa zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel. čísle + 421 914 253 635 – Ing. Patrícia Čelovská

Cena
Cena v RK
Typ ponuky
predaj
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Stav
úplne prerobený
Zateplený objekt
áno
Kúpeľňa
sprchovací kút
Káblová televízia
áno
Plyn
áno
Vykurovanie
spoločné
Internet
lokálny poskytovateľ
Zariadenie
zariadený
Postavené z
panel
Pivnica
áno ( 0.00m2 )
Menu