fbpx

-REZERVOVANÉ – 1 – IZBOVÝ PRAŽSKÝ BYT, KOŠICE-JUH, UL. TURGENOVOVA

Košice - mestská časť Juh, Turgenevova
Celková plocha 47m2
Úžitková plocha 41m2
Mgr. Dávid Čelovský
Mgr. Dávid Čelovský

Konateľ

kontaktujte makléra

– REZERVOVNÉ – Hľadáte svoje vysnívané štartovacie bývanie v priestrannom 1 – izbovom byte, kde si môžete naplno vychutnávať výhody mestského životného štýlu s kompletnou občianskou vybavenosťou, kde máte všetko po ruke ? Potom je táto ponuka bytu určená práve pre Vás!

Realitná kancelária RELCOM Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj 1-izbový byt o výmere 41m2 +6m2 v TOP lokalite, ulica Turgenevova , Košice-Juh.

DISPOZÍCIA, VÝMERA A TECHNICKÉ PARAMETRE

Úžitková plocha bytu: 41 m2 (vrátane pivnice a kumbálu na chodbe) + loggia 6m2

Poschodie: 6 / 8

Možnosť rekonštrukcie na 1,5 – izbový byt

Eurookná

Kúpeľňa po staršej rekonštrukcií

Kompletne rekonštruovaný bytový dom s novým výťahom

Orientácia na zeleň

LOKALITA
Byt sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej tichej a bezpečnej lokalite, príjemnej na bývanie. V okolí bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: obchod,škola,školka,MHD, zdravotnícke zariadenia, nemocnica, IT sektor, centrum mesta.

CENA
Cena 1 izbového bytu je 112.990,- EUR. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 20 ročnou praxou. Najvýhodnejšie financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 903 796 732 – Mgr. Dávid Čelovský, Realitná kancelária RELCOM – Licencovaná kancelária NARKS

Cena
112 990 €
Typ ponuky
predaj
Novostavba
nie
Vlastníctvo
osobné
Exkluzivita
exkluzívne
Zateplený objekt
áno
Výťah
áno
Káblová televízia
áno
Plyn
áno
Internet
optika
Zariadenie
nezariadený
Postavené z
panel
Odvoz odpadu
áno - separovaný
Pivnica
áno ( 0.00m2 )
Menu